Велислав Вуцов критикува журналистите: Вие си измисляте и съчинявате

24 Октомври 2014 | 19:42 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Треньорът на "Ботев" (Пловдив) Велислав Вуцов се вбеси след победата над Берое с 3:1 заради твърдения, че има разцепление в отбора му

Литекс води на Локомотив София с 3:1 на полувремето

24 Октомври 2014 | 19:32 | Агенция "Фокус"

Ловеч. На стадион „Градски“ в Ловеч Литекс води на Локомотив София с 3:1 на полувремето в мач от 13-ия кръг на "А" група

Петър Хубчев: Изгонването на Джоман реши мача

24 Октомври 2014 | 18:49 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Наставникът на Берое Петър Хубчев изрази недоволство от изгонването на Игор Джоман в 37-ата минута на дербито с "Ботев" (Пловдив)

Футбол / България

Локомотив София бележи гол в Ловеч за 1:2

24 Октомври 2014 | 19:10 | Агенция "Фокус"

Ловеч. На стадион „Градски“ в Ловеч Локомотив София намали разликата в резултата на 1:2.
Ана Иванович

Тенис / Други

Ана Иванович завърши с победа участието си на турнира в Сингапур

24 Октомври 2014 | 16:59 | Агенция "Фокус"

Сингапур. Ана Иванович от Сърбия завърши с победа участието си в заключителния турнир на Женската тенис асоциация в Сингапур

Пепе Мурсия: Левски вкарва пръв и бие ЦСКА

24 Октомври 2014 | 09:07 | Агенция "Фокус"

Бившият треньор на Левски Пепе Мурсия даде интервю за "Меридиан мач", в което коментира раздялата си със столичния тим. Той даде прогноза и за предстоящото дерби. Пепе Мурсия дойде в начало...

Литекс приема Локомотив (София) в мач от 13-...

24 Октомври 2014 | 09:30 | Агенция "Фокус"

Литекс приема Локомотив (София) в Ловеч в директен сблъсък за шестото място днес. Двубоят е от 13-ия кръг на шампионата. Мачът е от 18:00 часа. В други мачове от кръга днес Ботев Пловдив...