Тренто е вторият финалист в турнира за Купата на Италия

6 Февруари 2016 | 21:41 | Агенция "Фокус"

Отборът на Диатек Трентино победи Кучине Лубе Банка (Чивитанова) с 3:2 (25:19, 17:25, 25:22, 25:27, 15:11) във втория полуфинал от турнира за Купата на Италия

Виктор Троицки е вторият финалист на турнира в София

6 Февруари 2016 | 20:35 | Агенция "Фокус"

Сърбинът Виктор Троицки победи Мартин Клижан от Словакия с 4:6, 6:3, 7:5 във втория полуфинален мач от тенис турнира в София

Тотнъм с нова победа в английското първенство

6 Февруари 2016 | 19:13 | Агенция "Фокус"

Отборът на Тотнъм победи като домакин Уотфорд с 1:0 в мач от 25-ия кръг на Висшата лига на Англия.

Футбол / Други

Новара победи Авелино с 4:1, Гълъбинов с 15 минути

6 Февруари 2016 | 20:06 | Агенция "Фокус"

Отборът на Новара победи като домакин Авелино с 4:1 среща от 25-ия кръг на италианската Серия „Б”
Фернандо Торес

Футбол / Примера дивисион

Атлетико (Мадрид) победи Ейбар с 3:1 в мач от испанското първенство

6 Февруари 2016 | 19:37 | Агенция "Фокус"

Отборът на Атлетико (Мадрид) победи като домакин Ейбар с 3:1 мач от 23-ия кръг на Ла Лига.
Тодор Стойков

Тодор Стойков: Българите искат повече, отколк...

6 Февруари 2016 | 10:33 | 7 дни спорт

Почти една година Тодор Стойков е от другата страна. След като в продължение на 11 години беше най-важният играч на Лукойл Академик, сега той управлява клуба като спорте...

Роберто Баутиста Агут стигна четвъртфина...

4 Февруари 2016 | 19:57 | Агенция "Фокус"

Роберто Баутиста Агут от Испания, който е водач в схемата на турнира на Асоциацията на професионалните тенисисти в София, стигна четвъртфиналите без нито минута на корта.