Последни новини

Белгия победи Казахстан с 2:0 като гост в мач от Еропейските квалификации

13 Октомври 2019 | 18:26 | Агенция "Фокус"

Нур-Султан. Белгия си осигури класиране на Евро 2020 година още в четвъртък, но "червените дяволи" не подцениха гостуването

Печалби от Тото 2 галерия: 1

Числа и печалби от Тираж Nо82 /13.10.2019 на БСТ

13 Октомври 2019 | 19:45 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Бразилия и Нигерия завършиха наравно 1:1 в контрола, играна в Сингапур

13 Октомври 2019 | 17:17 | Агенция "Фокус"

Сингапур. Бразилия и Нигерия завършиха наравно 1:1 в контрола, играна в Сингапур. Първи откри резултата нигериецът

галерия: 1

Джошуа не иска бой с Кобрата ако си върне поясите

13 Октомври 2019 | 16:56 | Агенция "Фокус"

Лондон. Антъни Джошуа ще се откаже от бой с Кубрат Пулев ако успее да си върне световните титли в реванша срещу Анди Руис-младши на 7 декември.

галерия: 1

22-годишната Байлс с рекорден 24-и медал от Световно първенство

13 Октомври 2019 | 16:32 | Агенция "Фокус"

Щутгарт. Симон Байлс вече е абсолютна рекордьорка по медали от Световни първенства по спортна гимнастика. Американката спечели

галерия: 3

13 Октомври 2019 | 16:11 | Агенция "Фокус"

София. Кениец грабна 20-хилядния джакпот в обновения Wizz Air София маратон, при жените триумфира Етиопия.

галерия: 2

Данийл Медведев спечели „Мастърс“ турнира в Шанхай

13 Октомври 2019 | 13:03 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Данийл Медведев е новият шампион на „Мастърс“ турнира в Шанхай. На финала руснакът победи с 2:0 сета Александър Зверев

галерия: 1

Андора сложи край на черната серия от 56 загуби

13 Октомври 2019 | 12:41 | Агенция "Фокус"

Андора ла Вела. Андора прекъсна серия от 56 поражения в квалификациите за европейско първенство. Това стана факт след победа над Молдова

галерия: 1

Донарума извива ръцете на Милан

13 Октомври 2019 | 12:28 | Агенция "Фокус"

Милано. Ръководството на Милан удари на камък в преговорите за нов договор на вратаря Джанлуиджи Донарума. Разговорите между двете

галерия: 1

Погба аут за дербито с Ливърпул

13 Октомври 2019 | 12:19 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Звездата на Манчестър Юнайтед Пол Погба почти сигурно ще пропусне дербито с Ливърпул следващата неделя, твърди

галерия: 1

Спасов: Няма да навеждаме глава, а ще се справим

13 Октомври 2019 | 12:13 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Имах време да обмисля предложението, дори си променях мнението. Но в крайна сметка това е Ботев и на този клуб

галерия: 1

Ботев Пд победи Царско село с 3:1 в контрола

13 Октомври 2019 | 12:12 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Ферарио Спасов започна с победа втория си престой начело на Ботев Пловдив - 3:1 над Царско село в контрола

галерия: 1

Балъков: Направихме крачка напред

13 Октомври 2019 | 12:08 | Агенция "Фокус"

София. Показахме характер, искахме на всяка цена да победим, през второто полувреме имахме спад около 10-15 минути. Излязохме

галерия: 1

Хари Кейн: Загубата от Чехия е тревожен знак

13 Октомври 2019 | 12:06 | Агенция "Фокус"

Прага. Капитанът на Англия Хари Кейн коментира поражението от Чехия (1:2) в квалификационния мач за Евро 2020.

галерия: 1

Гарет Саутгейт: Не играхме добре

13 Октомври 2019 | 12:04 | Агенция "Фокус"

Прага. Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт коментира поражението на "трите лъва" от Чехия с 1:2 в европейска квалификация

галерия: 1

Ярослав Шилхави: Ще ни отнеме известно време да осъзнаем, че сме победили Англия

13 Октомври 2019 | 12:01 | Агенция "Фокус"

Прага. Селекционерът на чешкия отбор Ярослав Шилхави коментира победата над отбора на Англия (2:1) в мача от квалификационна Група “А”

галерия: 1

13 Октомври 2019 | 11:57 | Агенция "Фокус"

Осло. Норвегия и Испания завършиха наравно 1:1 в мач от група „F” от квалификациите за Евро 2020. Гостите от Испания поведоха в

галерия: 1

13 Октомври 2019 | 11:52 | Агенция "Фокус"

Рим. Италия победи Гърция с 2:0 в домакински мач от група „J” от квалификациите за Евро 2020. Головете за домакините отбелязаха

галерия: 1

Елица Костова отпадна на старта на квалификациите на турнир в Москва

13 Октомври 2019 | 11:50 | Агенция "Фокус"

Москва. Елица Костова отпадна на старта на квалификациите на турнира по тенис в Москва, като загуби с 3:6, 4:6 от гъркинята Валентини Граматикопулу

галерия: 2

Клаудио Раниери пое Сампдория

13 Октомври 2019 | 11:48 | Агенция "Фокус"

Генуа. Опитният специалист Клаудио Раниери поема отбора на Сампдория обявиха официално от клуба. 67-годишният италианец сменя

галерия: 1

Зверев срещу Медведев на финала на Мастърс турнира в Шанхай

13 Октомври 2019 | 11:46 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Състезаващият се за Германия Александър Зверев се класира на финала на Мастърс турнира в Шанхай. Той се победи

галерия: 1

Попето: Не се сърдя, че ме извадиха

13 Октомври 2019 | 11:40 | Агенция "Фокус"

София. Капитанът на България Ивелин Попов обяви, че не се сърди на селекционера Красимир Балъков за смяната срещу Черна гора.

галерия: 1

Английска обсада в центъра на София

13 Октомври 2019 | 11:38 | Агенция "Фокус"

София. Центърът на София ще е под сериозна обсада от фенове на националния отбор на Англия в понеделник. Тогава от 21:45 часа

галерия: 1

Григор срещу Сам Куери или квалификант в Стокхолм

13 Октомври 2019 | 10:51 | Агенция "Фокус"

Стокхолм. Григор Димитров ще стартира участието си на турнира от сериите ATP 250 в Стокхолм с двубой от втори кръг срещу Сам Куери

галерия: 1

Йоахим Льов прави смени за мача с Естония

13 Октомври 2019 | 10:21 | Агенция "Фокус"

Талин. Селекционерът на германския национален отбор по футбол Йоахим Льов ще направи поне две промени в стартовия състав

галерия: 2

Валтери Ботас спечели Гран при на Япония

13 Октомври 2019 | 09:56 | Агенция "Фокус"

Сузука. Пилотът на Мерцедес Валтери Ботас спечели Гран при на Япония на пистата "Сузука"

галерия: 1

Балъков сменя схемата за мача с Англия

13 Октомври 2019 | 09:32 | Агенция "Фокус"

София. Селекционерът на националния ни отбор Красимир Балъков обмисля да смени схемата за домакинството на Англия в понеделник

галерия: 1

Demetrious Johnson доминира над Danny Kingad и стана шампион на ONE

13 Октомври 2019 | 09:25 | Агенция "Фокус"

Йокохама. Легендарният шампион Demetrious Johnson отбеляза нов връх в своята кариера. Преди минути той сподели клетката

галерия: 2

Футбол по телевизията днес

13 Октомври 2019 | 09:16 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Спорт по телевизията днес

13 Октомври 2019 | 09:14 | Агенция "Фокус"

Преглед на печата галерия: 1

Преглед на водещите новини в спортния печат

13 Октомври 2019 | 09:05 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Редактор на "Фокус - Спорт" от 09:00 до 18:00 часа

13 Октомври 2019 | 09:01 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

България няма да участва на Евро 2020-а през квалификациите

11 Октомври 2019 | 23:45 | Агенция "Фокус"

Подгорица. България завърши наравно 0:0 като гост на Черна гора в Подгорица и след победата на Чехия срещу Англия

галерия: 1

Юлия Стаматова се класира на полуфиналите на тенис турнира в Тунис

11 Октомври 2019 | 18:26 | Агенция "Фокус"

Табарка. Българската тенисистка Юлия Стаматова се класира за полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Табарка

галерия: 2

Ботас запази лидерската си позиция и след втората тренировка в Япония

11 Октомври 2019 | 13:41 | Агенция "Фокус"

Сузука. Мерцедес продължи да доминира и във втората свободна тренировка преди Гран при на Япония, като Валтери Ботас отново

галерия: 2

Украйна на победа от класиране за Евро 2020

11 Октомври 2019 | 13:22 | Агенция "Фокус"

Харков. Лидерът в група „В“ Украйна приема отбора на Литва. Успех в Харков реално ще класира предсрочно казаците на Евро 2020-а

галерия: 3

Турция със силна серия и суха мрежа у дома

11 Октомври 2019 | 13:04 | Агенция "Фокус"

Истанбул. Турция излиза срещу Албания в мач от група „Н“ с цел да удължи отличната си домакинска серия в европейските квалификации

галерия: 1

Исландия никога не е побеждавала Франция

11 Октомври 2019 | 12:42 | Агенция "Фокус"

Рейкявик. Исландия приема довечера франция във възлов двубой от група Н. Ледените са трети с 12 т., докато петлите и Турция с по 15 са на позициите

галерия: 1

Балкан привлече американски център

11 Октомври 2019 | 12:31 | Агенция "Фокус"

Ботевград. Балкан привлече нов играч на позиция център. Това е американецът Кени Хол, който играе на позиция 5. Той е роден на 10 април

галерия: 1

Чехия е фаворит за втората позиция в квалификационна група А

11 Октомври 2019 | 12:28 | Агенция "Фокус"

Прага. Чехия влезе като фаворит за втората позиция в квалификационна група „А“ и към момента я заема във временното класиране

галерия: 1

Циципас победи световния № 1 Новак Джокович в Шанхай

11 Октомври 2019 | 12:00 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Стефанос Циципас поднесе изненадата на деня, след победа срещу световния № 1 Новак Джокович на четвъртфиналите

галерия: 1

Медведев класира Циципас за финалите в Лондон

11 Октомври 2019 | 11:49 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Данийл Медведев си осигури място на полуфиналите на „Мастърс“ турнира на твърди кортове в Шанхай. Това стана факт

галерия: 1

Славчев отпадна заради вирус, излизаме с нова защита

11 Октомври 2019 | 11:33 | Агенция "Фокус"

София. Проблемите за България преди евроквалификациите с Черна гора и Англия се увеличиха с още един. Вчера, преди заминаването

галерия: 1

Борислав Михайлов заплашва Англия с УЕФА

11 Октомври 2019 | 11:31 | Агенция "Фокус"

София. Президентът на БФС Борислав Михайлов заплаши Англия с УЕФА по повод расисткия скандал, който се разгоря в последните дни

галерия: 1

България търси първа победа в евроквалификациите днес

11 Октомври 2019 | 11:24 | Агенция "Фокус"

Подгорица. Българският национален отбор е на път да запише най-слабите си квалификации за европейско първенство в историята

галерия: 1

Александър Зверев се класира за четвъртфиналите в Шанхай

11 Октомври 2019 | 11:05 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Александър Зверев се наложи срещу Андрей Рубльов с 6:0, 7:6 и си осигури място на четвъртфиналите в Шанхай

галерия: 1

Белгия си гарантира участие на Евро 2020

11 Октомври 2019 | 10:45 | Агенция "Фокус"

Брюксел. Отборът на Белгия си гарантира участие на Европейското първенство по футбол през 2020 година. Третите в света победиха

галерия: 1

Осака се отказва от американското си гражданство заради Олимпиадата в Токио

11 Октомври 2019 | 10:28 | Агенция "Фокус"

Токио. Медиите в Япония съобщиха, че шампионката от Australian Open Наоми Осака е предприела стъпки по отказването си

галерия: 1

Резултати и голмайстори от квалификациите за Европейско първенство

11 Октомври 2019 | 09:58 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Холандия победи Северна Ирландия с 3:1 и оглави групата - резултати

11 Октомври 2019 | 09:39 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Холандия победи Северна Ирландия с 3:1 и оглави групата. Британците откриха резултата в 75-ата минута чрез Джош Магинис

галерия: 1

Justin Gaethje: Poirier се наака срещу Khabib

11 Октомври 2019 | 09:36 | Агенция "Фокус"

София. Justin Gaethje не е впечатлен от усилията на Dustin Poirier в битката с Khabib Nurmagomedov, която се проведе в Абу Даби миналия месец.

Числа и печалби от Тираж Nо81 /10.10.2019 на БСТ

11 Октомври 2019 | 09:30 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

11 Октомври 2019 | 09:27 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

11 Октомври 2019 | 09:20 | Агенция "Фокус"

11 Октомври 2019 | 09:06 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

11 Октомври 2019 | 09:01 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Бразилия не можа да победи Сенегал в контрола

10 Октомври 2019 | 19:38 | Агенция "Фокус"

Сингапур. Бразилия направи 1:1 със Сенегал в контрола среща, играна на Националния стадион в Сингапур. Срещата бе под номер 100

галерия: 1

Федерер победи Гофен за десети път

10 Октомври 2019 | 19:18 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Роджър Федерер се класира за четвъртфиналите на „Мастърс“ турнира в Шанхай, след двусетов успех над Давид Гофен

галерия: 1

Слован приема Уулвърхемптън пред празни трибуни

10 Октомври 2019 | 16:41 | Агенция "Фокус"

Братислава. Европейската футболна асоциация (УЕФА) затвори вратите на стадиона на Слован (Братислава) за мача от Лига

галерия: 1

Ключово домакинство на Холандия срещу Северна Ирландия

10 Октомври 2019 | 13:42 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Холандия приема Северна Ирландия в ключов мач от група „С“. Гостите бяха лидери с пълен актив от 12 точки след мачовете си срещу

галерия: 2

Казахстан приема Кипър в мач за престиж

10 Октомври 2019 | 13:27 | Агенция "Фокус"

Нур-Султан. Казахстан приема Кипър в мач за престиж от седмия кръг в квалификациите за Евро 2020. Всичко в групата изглежда

галерия: 1

Хърватия посреща Унгария в мач от седмия кръг в квалификациите

10 Октомври 2019 | 13:13 | Агенция "Фокус"

Сплит. Хърватия посреща Унгария в мач от седмия кръг на квалификациите за Европейско първенство. След изиграни пет мача

галерия: 1

Русия приема Шотландия, победа в Москва ги праща на Евро 2020

10 Октомври 2019 | 12:57 | Агенция "Фокус"

Москва. Русия се изправя срещу Шотландия в ключов двубой за развръзката в Група I от квалификациите за Евро 2020. Победа за Сборная

галерия: 1

Без Симеон Славчев в Подгорица

10 Октомври 2019 | 12:48 | Агенция "Фокус"

Подгорица. Селекционерът на националния ни отбор по футбол Красимир Балъков е изправен пред нов проблем преди утрешната

галерия: 1

Джокович отчая Иснър по пътя към четвъртфиналите в Шанхай

10 Октомври 2019 | 12:28 | Агенция "Фокус"

Шанхай. Шампионът от миналата година Новак Джокович се класира за четвъртфиналите на „Мастърс“ турнира в Шанхай, след като

галерия: 3

Крушчич е подписал за 9 мача

10 Октомври 2019 | 11:39 | Агенция "Фокус"

София. Милош Крушчич наистина ще води ЦСКА, но договорът му като треньор на клуба (не като анализатор) е само до края

галерия: 1

Спасов ще прави чистка на чужденци в Ботев

10 Октомври 2019 | 11:33 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Една от първите задачи пред новия треньор на Ботев (Пд) Ферарио Спасов ще бъде да извади от състава играчите, които не могат

галерия: 1

Кешерю в Топ 6 по голове в Европа

10 Октомври 2019 | 11:29 | Агенция "Фокус"

София. За момента номер 1 в Европа е норвежкото дете-чудо на РБ Залцбург Ерлинг Браут Халанд, който има умопомрачителните 18 гола

галерия: 1

Спряха Цървена Звезда на границата с Косово

10 Октомври 2019 | 11:18 | Агенция "Фокус"

Белград. Мачът на Цървена звезда за Купата на Сърбия срещу ФК Трепча бе отложен с 24 часа, след като шампионите не бяха пуснати

галерия: 1

Глобиха Аталанта за расизъм

10 Октомври 2019 | 11:01 | Агенция "Фокус"

Бергамо. Аталанта беше глобен с 10 хиляди евро за расистки прояви от своите фенове. Потърпевш бе защитникът Далберт от Фиорентина,

галерия: 1

Габриела и Стефани Стоеви с победа в Холандия

10 Октомври 2019 | 10:57 | Агенция "Фокус"

Алмере. Габриела и Стефани Стоеви започнаха с победа участието си на турнира по бадминтон в Алмере, Холандия,

галерия: 1

Витоша приема големия финал на Българските Даунхил Серии през уикенда

10 Октомври 2019 | 10:38 | Агенция "Фокус"

София. На 12 и 13 октомври, трасето за спускане „Бай Кръстьо“ над Драгалевци , ще приеме шестия, финален кръг на „Виваком

галерия: 1

Григор Димитров научава съперника си за Стокхолм в събота

10 Октомври 2019 | 10:33 | Агенция "Фокус"

Стокхолм. Григор Димитров се завръща на корта на турнира в Стокхолм следващата седмица. Българинът ще научи мястото

галерия: 1

Алегри постави ултиматум на Юнайтед

10 Октомври 2019 | 10:21 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Масимилиано Алегpи е готов да поеме Манчестър Юнайтед, твърдят медиите в Италия. Той обаче е поставил едно условие на шефовете

галерия: 1

Тайбе Юсеин: Всичко след полуфинала на световното бе бонус

10 Октомври 2019 | 10:09 | Агенция "Фокус"

София. "Четвъртфинала срещу шведката Йохансон ми беше най-тежък на световното, защото борбата бе за олимпийската квота

галерия: 1

10 Октомври 2019 | 09:51 | Агенция "Фокус"

галерия: 3

10 Октомври 2019 | 09:37 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

УЕФА назначава съперник на България за контрола на 14 ноември

10 Октомври 2019 | 09:32 | Агенция "Фокус"

Нион. УЕФА най-вероятно ще назначи съперник на България за задължителната дата за контролни срещи, когато националният ни

10 Октомври 2019 | 09:10 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

10 Октомври 2019 | 09:00 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Футбол: Германия и Аржентина завършиха наравно 2:2 в контрола, играна в Дортмунд

9 Октомври 2019 | 23:45 | Агенция "Фокус"

Дортмунд. Германия и Аржентина завършиха наравно 2:2 в контрола, играна в Дортмунд. Двата отбора си разделиха по едно полувреме

галерия: 1

Бейл бяга от Реал Мадрид през лятото

9 Октомври 2019 | 22:23 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Гарет Бейл е твърдо решен да си тръгне от Реал Мадрид през следващото лято. Уелсецът изпадна в немилост след завръщането

галерия: 2

Бергкамп Ларсон и Каут си купуват отбор

9 Октомври 2019 | 20:27 | Агенция "Фокус"

Уикъмб. Звездите от близкото минало Денис Бергкамп, Хенрик Ларсон и Дирк Каут ще стават футболни собственици в Англия

галерия: 1

Коста Рика е последен шанс пред Григор Димитров за олимпиадата

9 Октомври 2019 | 19:23 | Агенция "Фокус"

София. Мачът с Коста Рика от плейофа за втора световна група на купа "Дейвис" може да отвори вратата на Григор Димитров

галерия: 1

Англичаните решиха, че могат да не спазват протокола на УЕФА и да прекратят мача в България

9 Октомври 2019 | 18:22 | Агенция "Фокус"

София. Играчите от английския национален отбор обявиха, че имат готовност колективно да напуснат терена и да прекратят

галерия: 1

SENSHI изправя шампион по кикбокс от школата на Артс срещу каратист от Беларус на 26 октомври

9 Октомври 2019 | 18:02 | Агенция "Фокус"

Варна. Последната дванадесета среща от програмата на бойното зрелище SENSHI ще срещне на ринга двама тежки

галерия: 1

УЕФА наказа Унгария без публика за 1 мач

9 Октомври 2019 | 14:29 | Агенция "Фокус"

Нион. УЕФА показа жълт картон на Унгария и отхвърли жалбата на местната футболна федерация. Така играчите на италианския

галерия: 1

Ракитич: Не знам защо не играя в Барса

9 Октомври 2019 | 14:26 | Агенция "Фокус"

Сплит. Халфът на Барселона Иван Ракитич призна, че не разбира ситуацията в клубния си тим в навечерието на важния квалификационен

галерия: 1

Притискат с критики Роналд Kуман

9 Октомври 2019 | 14:14 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Селекционерът на Холандия Роналд Куман е притиснат от сериозни критики в родината си заради избора си

галерия: 1

Венгер и Блан в битка за треньор на Лион

9 Октомври 2019 | 14:10 | Агенция "Фокус"

Лион. Арсен Венгер и Лоран Блан влязоха в битка за треньорския пост на Лион. Клубният президент Жан-Мишел Олас би шута на бразилеца

галерия: 1

Гочето: Отборът остава в борбата за титлата

9 Октомври 2019 | 14:06 | Агенция "Фокус"

София. Левски не бива да бъде отписван в борбата за титлата. Това смята бившият треньор на тима Георги Василев

галерия: 1

Новият треньор на Еспаньол: Не можем да захвърлим работата си в Европа

9 Октомври 2019 | 13:45 | Агенция "Фокус"

Барселона. Новият старши треньор на Еспаньол Пабло Мачин беше представен официално вчера. Той поема отбора от предпоследното

галерия: 1

Приключи седмия финален кръг от BMU European Motocross championship

9 Октомври 2019 | 13:22 | Агенция "Фокус"

Чиолпани. През изминалата седмица приключи седмия, финален кръг от BMU European Motocross championship, проведен

галерия: 1

Мерцедес атакува рекорда на Ферари още в Япония

9 Октомври 2019 | 13:14 | Агенция "Фокус"

Сузука. Мерцедес ще се опита да изравни рекорда на Ферари от шест поредни титли при конструкторите още в Гран при на Япония

галерия: 1

Хонда задържа Маркес с нов договор

9 Октомври 2019 | 12:57 | Агенция "Фокус"

Аалст. Ръководството на Хонда ще направи всичко възможно да задържи Марк Маркес в екипа си. 26-годишният испанец спечели в неделя

галерия: 1

Контузии налегнаха Германия преди контролата в Дортмунд

9 Октомври 2019 | 12:47 | Агенция "Фокус"

Дортмунд. Германия приема довечера в Дортмунд Аржентина в контролен мач след 5-годишна пауза. Последният сблъсък между

галерия: 1

Томас Мюлер пред раздяла с Байерн

9 Октомври 2019 | 12:20 | Агенция "Фокус"

Мюнхен. Томас Мюлер вече сериозно обмисля варианта да напусне Байерн Мюнхен, ако ситуацията за него не се промени

галерия: 1

Мбапе напусна лагера на националния отбор

9 Октомври 2019 | 11:58 | Агенция "Фокус"

Париж. Нападателят и една от звездите във френския национален отбор Килиан Мбапе се прибра в своя клубен Пари Сен Жермен

галерия: 1

Гарет Саутгейт поиска европейската титла

9 Октомври 2019 | 11:51 | Агенция "Фокус"

Лондон. Селекционерът на Англия Гарет Саутгейт поиска европейската титла догодина и обяви, че смята да изпълни договора си

галерия: 1

Благой Иванов-Багата прогресира в ранглистата

9 Октомври 2019 | 11:43 | Агенция "Фокус"

София. Българският боец Благой Иванов стана № 8 в ранглистата на UFC в тежка категория. Той се изкачва с едно място

галерия: 1

Милан уволни треньора си

9 Октомври 2019 | 11:35 | Агенция "Фокус"

Милано. Милан уволни старши треньора си Марко Джанпаоло, който беше назначен на поста през юни. Той се задържа най-кратко

галерия: 1

Вдигат заплатата на контузения Костов

9 Октомври 2019 | 11:30 | Агенция "Фокус"

София. Станислав Костов, който започна леки тренировки след операцията в чужбина, ще получи повишение на заплатата, съобщиха

галерия: 1

Хубчев иска поне трима през зимата

9 Октомври 2019 | 11:28 | Агенция "Фокус"

София. Треньорът на Левски Петър Хубчев държи отборът да бъде подсилен с поне трима нови през зимата, твърди Топспорт

галерия: 1

Люпко няма да остава на длъжност в клуба

9 Октомври 2019 | 11:25 | Агенция "Фокус"

София. Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев говори пред dsport.bg по отношение на ситуацията с Люпко Петрович и Милош Крушчич

галерия: 2

Братоев призова Пранди да си ходи

9 Октомври 2019 | 11:14 | Агенция "Фокус"

София. Валентин Братоев призова Силвано Пранди да си подаде оставката. 31-годишният посрещач не е решил дали ще се

галерия: 2

Ферарио спасов пое Ботев Пловдив

9 Октомври 2019 | 11:09 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Ботев (Пловдив) има нов треньор и неговото име е Ферарио Спасов, който наследява на поста Желко Петрович

галерия: 1

Симон Байлс спечели 15-та световна титла в спортната гимнастика

9 Октомври 2019 | 11:03 | Агенция "Фокус"

Щутгарт. Американската гимнастичка Симон Байлс спечели 15-та световна титла след успех в отборното състезание за САЩ

галерия: 1

Руснак, работил с Крушчич, е вариант за треньор на ЦСКА

9 Октомври 2019 | 10:45 | Агенция "Фокус"

София. Руснакът Андрей Чернишов е вариант за старши треньор на ЦСКА, съобщиха руски медии. Връзката с руснака

галерия: 1

Бастиан Швайнщайгер слага край на кариерата си

9 Октомври 2019 | 10:17 | Агенция "Фокус"

Чикаго. Бившият полузащитник на Байерн Мюнхен и германския национален тим Бастиан Швайнщайгер обяви пред своите фенове

галерия: 2

Барселона започна преговори с Тер Стеген за удължаване на договора

9 Октомври 2019 | 10:11 | Агенция "Фокус"

Барселона. Ръководството на Барселона иска да удължи договора на вратаря Марк-Андре тер Стеген

галерия: 1

Кубрат пулев ще се бие срещу Райдъл Букър на 9 ноември в САЩ

9 Октомври 2019 | 10:08 | Агенция "Фокус"

Фресно. Кубрат пулев ще се бие срещу Райдъл Букър на 9 ноември в САЩ. Двубоят ще се състои във Фресно, щата Калифорния

галерия: 1

Рашфорд под въпрос за София

9 Октомври 2019 | 09:50 | Агенция "Фокус"

София. Звездата на „Манчестър Юнайтед“ Маркъс Рашфорд може да пропусне гостуването на Англия в София на 14 октомври заради