Манчестър Юнайтед победи Брайтън с 3:1

10 Ноември 2019 | 20:12 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Манчестър Юнайтед постигна четвъртата си победа в Премиър лийг от началото на сезона, като надделя с 3:1 над

Франция спечели Фед къп

10 Ноември 2019 | 18:19 | Агенция "Фокус"

Пърт. Франция спечели "Фед къп", неофициално световно отборно първенство по тенис за жени. На финала в Пърт френският

Ботев Пд победи Левски с 1:0 в мач от 16-и кръг

10 Ноември 2019 | 18:05 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Ботев Пловдив спря победния ход на Левски, като записа минимална победа над „сините“ в неделното дерби от 16-ия

Други спортове / Шахмат

Топалов отпадна след реми в Хамбург

10 Ноември 2019 | 12:17 | Агенция "Фокус"

Хамбург. Веселин Топалов постигна само реми с черните фигури срещу французина Максим Вашие-Лаграв и отпадна на четвъртфиналите

Футбол / Испания

Реал Мадрид победи като гост Ейбар с 4:0

10 Ноември 2019 | 12:28 | Агенция "Фокус"

Ейбар. Реал Мадрид победи като гост Ейбар с 4:0 в мач от 13-ия кръг на Примера дивисион. Под проливния дъжд

Григор Димитров: Нямам търпeние да бъда и...

8 Ноември 2019 | 12:20 | Агенция "Фокус"

Григор Димитров потвърди, че ще участва на ATP Cup, което директно класира страната ни в дебютното издание на новата надпревара. Първата ни ракета започна пресконференцията си в София с но...

Лудогорец падна с 0:6 от Еспаньол

8 Ноември 2019 | 12:10 | Агенция "Фокус"

Еспаньол нанесе една от най-тежките загуби на Лудогорец в Евротурнирите. Каталунците разбиха "орлите" с 6:0 у дома в мач от група "Н" на Лига Европа. Въпреки загубата Лудогорец остава на вт...