ЦСКА и Лудогорец играят ¼-финал за Купата от 17:30 часа

14 Декември 2017 | 10:58 | Агенция "Фокус"

София. Като финал преди финала може да се определи днешният четвъртфинал за Купата на България между ЦСКА и Лудогорец.

Индепендиенте спечели „Копа Судамерикана“

14 Декември 2017 | 10:01 | Агенция "Фокус"

Рио де Жанейро. Аржентинският Индепендиенте спечели Копа Судамерикана, вторият по престиж клубен турнир в Южна Америка. Клубът от Авелянеда

Партизан и Цървена звезда завършиха наравно 1:1

14 Декември 2017 | 09:17 | Агенция "Фокус"

Белград. Дерби мачът между Партизан и Цървена звезда завърши наравно - 1:1. Сейду Сумас откри резултата от дузпа в 62-ата минута, а гостите изравниха

Други спортове / Други

Боян Петров има вече десет 8-хилядника

14 Декември 2017 | 11:44 | Агенция "Фокус"

София. През 2017-а Боян Петров стигна до 10-ия 8-хилядник в своята кариера, след като стъпи на седмия по височина връх на планетата - Дхаулагири (8172 м)

Зимни спортове / Хокей на лед

Резултати от НХЛ

14 Декември 2017 | 09:45 | Агенция "Фокус"

Ню Йорк. Изиграха се четири мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Кристиано Роналдо: В Реал ме мислят за психопат

9 Декември 2017 | 12:14 | "Франс Футбол"

Кристиано Роналдо спечели в четвъртък вечер петата си "Златна топка". При обявяването на победителя камерата се приближи към Айфеловата кула, където стоеше португалецът с наградата в...

Лудогорец срещу Милан на 1/16 финалите от Лига Евр...

13 Декември 2017 | 13:24 | Агенция "Фокус"

Лудогорец ще играе срещу Милан в 1/16 финалите на Лига Европа. В първия двубой на 15 февруари 2018 година "орлите" са домакини на стадион „Лудогорец Арена“. Реваншът е седмица по-къ...