Първият полуфинал на Шампионска лига е на 30 април в Лондон

19 Април 2019 | 14:27 | Агенция "Фокус"

Лондон. Броени часове след края на вълнуващите битки от четвъртфиналите стана ясно и разпределението за предпоследната

галерия: 1

Почетино мечтае: Да спечелим ШЛ? Всичко е възможно

19 Април 2019 | 14:21 | Агенция "Фокус"

Лондон. Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино очаквано засипа с похвали играчите си: Това беше невероятен мач.

галерия: 1

Оле Гунар Солскяер: Барселона ще спечели трофея

18 Април 2019 | 13:55 | Агенция "Фокус"

Манчестър. На първо място трябва да се отбележи изключителното ниво на Лео Меси. След 2:0 мачът приключи. Той е от друга

галерия: 1

Лионел Меси подгони рекорд на Пеле

18 Април 2019 | 13:29 | Агенция "Фокус"

Барселона. Лионел Меси продължава до покорява върхове и едва ли ще спре дотук. С двата си гола срещу Манчестър Юнайтед

галерия: 1

Златната мина на Тен Хаг

18 Април 2019 | 13:13 | Агенция "Фокус"

Амстердам. Постижението на Аякс изглежда още по-впечатляващо, при положение че съставът е със средна възраст само

галерия: 2

Ливърпул победи Порто с 4:1 като гост

18 Април 2019 | 12:23 | Агенция "Фокус"

Порто. Ливърпул победи Порто с 4:1 като гост в реванш от 1/4-финалите на Шампионската лига и след 2:0 в първата среща се класира

галерия: 1

Намеса на VAR в 92-та минута изхвърли Манчестър Сити от Шампионска лига

18 Април 2019 | 11:45 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Тотнъм се класира на първия си полуфинал в Шампионската лига след един от най-великите мачове в историята

галерия: 1

Тотнъм отстрани Манчестър Сити без Хари Кейн, Ливърпул смаза Порто като гост

18 Април 2019 | 00:05 | Агенция "Фокус"

Манчестър/Порто. Тотнъм без Хари Кейн отстрани Манчестър Сити след 3:4 на стадион „Етихад“ и 1:0 в първия мач на „Уембли“ в Лондон

галерия: 1

Резултати от полувремената на двубоите от Шампионска лига

17 Април 2019 | 22:53 | Агенция "Фокус"

Манчестър/Порто. Манчестър Сити води на полувремето срещу Тотнъм с 3:2, като петте гола паднаха за 21 минути. Рахийм

галерия: 1

Меси и Барселона изхвърлиха Манчестър Юнайтед от Шампионска лига

17 Април 2019 | 11:09 | Агенция "Фокус"

Барсеалона. Барселона се класира за полуфиналите на Шампионска лига, след като победи Манчестър Юнайтед с 3:0 в реванша

галерия: 1

Порто излиза срещу Ливърпул да възстанови справедливостта

17 Април 2019 | 10:53 | Агенция "Фокус"

Порто. Порто приема Ливърпул тази вечер от 22,00 часа на стадион “До Драгао” в реванш от четвъртфиналите на Шампионската

галерия: 2

Аякс изхвърли и Ювентус след Реал, чака Тотнъм или Сити

17 Април 2019 | 10:24 | Агенция "Фокус"

Торино. Аякс обърна италианския шампион Ювентус с 2:1 в Торино и с общ резултат 3:2 се класира за полуфиналите на Шампионската лига

галерия: 1

Тотнъм без Хари Кейн срещу Манчестър Сити довечера от 22:00 часа

17 Април 2019 | 09:43 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Тотнъм победи с 1:0 Манчестър Сити преди седмица на “Уембли” в английския четвъртфинал от Шампионската лига