ЦСКА спечели осма поредна победа в първенството

22 Септември 2017 | 21:51 | Агенция "Фокус"

София. ЦСКА победи Дунав с 3:0 и записа 8-а поредна победа в първенството. Домакините допуснаха съперникът им да създаде по-чистите възможности

галерия: 1

Славия победи Витоша Бистрица с 4:0 в мач от Първа лига

23 Септември 2017 | 19:05 | Агенция "Фокус"

София. Славия постигна лесен успех с 4:0 над Витоша (Бистрица) в мач от 10-ия кръг на Първа професионална лига. Попаденията за “белите” реализираха

галерия: 1

Каранга: Знаехме, че мачът ще бъде на половин терен

22 Септември 2017 | 23:59 | Агенция "Фокус"

София. Головата машина на ЦСКА Фернандо Каранга, който вкара първия гол и десети за сезона при победата с 3:0 над Дунав, коментира победата

галерия: 1

Милен Радуканов: Групата ни е от 15 играчи със 7 юноши

22 Септември 2017 | 13:00 | Агенция "Фокус"

Благоевград. „Искам първо да се извиня специално на феновете за нашата загуба от Ботев във Враца. Мисля, че с оглед на моментното състояние на клуба

галерия: 1

Неподадена жалба праща Илиан Илиев към „Тича"

22 Септември 2017 | 12:56 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Веднага след новината, че Черно море се разделя с Георги Иванов, на първо място сред кандидатите излезе името на Илиан Илиев

галерия: 1

Черно море скъса с Гонзо

22 Септември 2017 | 12:53 | Агенция "Фокус"

Варна. Часове след загубата на Черно море от Монтана с 1:2 в 1/16 финал от турнира за купата на България треньорът на „моряците" Георги Иванов

галерия: 1

Пламен Марков: Търсим споразумение с УЕФА за участие в Европа

22 Септември 2017 | 12:50 | Агенция "Фокус"

София. Спортният директор на ЦСКА-София Пламен Марков участва във вчерашната пресконференция по повод подписването

галерия: 1

Великов хвърля бразилец и братя на „Армията"

22 Септември 2017 | 12:31 | Агенция "Фокус"

София. Треньорът на Дунав Веселин Великов обмисля да хвърли в боя срещу ЦСКА-София новия бразилец Карлос Едуардо Жатоба

галерия: 1

ЦСКА искат погром и разчистване на сметки

22 Септември 2017 | 12:10 | Агенция "Фокус"

София. След като почти всички титуляри на ЦСКА-София получиха почивка при победата с 4:1 над Несебър за Купата на България,

галерия: 1

Балтанов изведе Ботев до обрат

22 Септември 2017 | 12:08 | Агенция "Фокус"

Горна Оряховица. Лъчезар Балтанов изведе Ботев (Пд) до обрат за Купата на България. „Канарчетата" губеха с 0:1 до почивката от Локо в Горна Оряховица

галерия: 1

Кешерю спаси Лудогорец от голям резил

22 Септември 2017 | 11:54 | Агенция "Фокус"

Панагюрище. Осмият във Втора лига тим на Оборище можеше да хвърли бомбата, отстранявайки Лудогорец от турнира за Купата на България

галерия: 1

Боримиров: Този национален отбор е последният, който е доставял радост на нашия народ

21 Септември 2017 | 00:18 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Спортният директор на Левски Даниел Боримиров, който днес взе участие в шоуто, което Христо Стоичков организира в Стара Загора

галерия: 1

Големият Стан също обмисля грандиозно шоу

21 Септември 2017 | 00:09 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Стилиян Петров обмисля да направи шоу, подобно на тези, които вече сътвориха Стоичков и Бербатов. Освен това

галерия: 1

Бербатов: Какво може да ме чака в Индия? Отбор, терени, футбол...

20 Септември 2017 | 23:22 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Димитър Бербатов бе част от грандиозното шоу, организирано от Христо Стоичков. Той показа, че все още борави перфектно

галерия: 1

Стоичков: Хората показаха любовта към футбола, която не съм забравил

20 Септември 2017 | 23:17 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Христо Стоичков направи поредната незабравима футболна вечер в България. Легендарната "осмица" докара в Стара Загора

галерия: 4

Отборът на приятелите на Христо Стоичков победи легендите на Барселона с 3:2 в шоу

20 Септември 2017 | 22:21 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Отборът на приятелите на Христо Стоичков победи легендите на Барселона с 3:2 в шоу на стадион "Берое" в Стара Загора

галерия: 1

Лудогорец победи Ботев Пд в мач от Първа лига

19 Септември 2017 | 00:49 | Агенция "Фокус"

Разрад. Лудогорец спечели срещу Ботев (Пловдив) с 2:1. Шампионите трябваше да обръщат резултата, след като още в 5-ата минута

галерия: 1

България завърши на шесто място на финалите в Евролигата след загуба от Англия

18 Септември 2017 | 12:51 | Агенция "Фокус"

Терачина. Националният отбор на България по плажен футбол приключи участието си на финалите в Дивизия "Б" на Евролигата, която се провежда

галерия: 1

ЦСКА постигна седмия си пореден успех в първенството

16 Септември 2017 | 23:03 | Агенция "Фокус"

Варна. Отборът на ЦСКА постигна седмия си пореден успех в Първа професионална лига, след като спечели по изключително драматичен начин