ЦСКА победи Ботев Пд с 2:1 в последния мач на полусезона в Първа лига

16 Декември 2018 | 20:50 | Агенция "Фокус"

София. ЦСКА победи Ботев Пд с 2:1 в последния мач на полусезона – 20-и кръг на Първа лига. На стадион "Българска армия"

галерия: 1

Етър победи Септември с 2:0

16 Декември 2018 | 17:15 | Агенция "Фокус"

Велико Търново. Етър победи Септември с 2:0 в среща от 20-ия кръг на Първа лига. Домакините никога не бяха губили от

галерия: 1

Лудогорец победи като гост Дунав Русе с 2:0

16 Декември 2018 | 14:34 | Агенция "Фокус"

Русе. Лудогорец победи като гост Дунав Русе с 2:0 и регистрира най-силния си есенен полусезон в българския футболен елит.

галерия: 1

Илиан Илиев: Трябва да вдигнем нивото

16 Декември 2018 | 14:26 | Агенция "Фокус"

София. На този терен, каквото направихме двата отбора, това е. Няма какво да изискваме повече. През второто полувреме трябваше

галерия: 1

Росен Кирилов: Заслужавахме победата

16 Декември 2018 | 14:15 | Агенция "Фокус"

София. Мачът беше равностоен. Черно море използва ситуацията си и опитният Жоро Илиев реализира. На почивката вдъхнах

галерия: 1

Черно море ще зимува в шестицата

16 Декември 2018 | 13:15 | Агенция "Фокус"

София. Витоша Бистрица и Черно море завършиха 1:1 на замръзналия терен в Бистрица. Моряците откриха чрез Георги Илиев

галерия: 1

Бруно Акрапович: Ядосах се на пропуските ни през първата част

16 Декември 2018 | 13:13 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Ядосвах се, че през първото полувреме не вкарваме при толкова добри възможности. Важно беше за мен като треньор

галерия: 1

Карагарен: Имахме проблеми след дербито

16 Декември 2018 | 13:10 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Крилото на Локомотив Пловдив Бирсент Карагарен заяви, че победата е много важна за отбора, след като

галерия: 1

Локомотив Пд победи Ботев Bp с 4:0

16 Декември 2018 | 13:05 | Агенция "Фокус"

Пловдив. Локомотив Пловдив победи с 4:0 Ботев Враца на "Лаута". След нулево първо полувреме резултатът бе открит в 61

галерия: 1

Славиша Стоянович: Имам достойнство и знам какво да направя

16 Декември 2018 | 12:58 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Треньорът на Левски Славиша Стоянович намекна, че днес или утре може да подаде оставка.

галерия: 1

Александър Томаш: След 20-ата минута объркахме съперника

16 Декември 2018 | 12:53 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Победите са хубаво нещо. Казах и на футболистите - не се притесняваме от провала. Тези момчета опитват

галерия: 1

Борислав Цонев: Успехът над Левски е напълно заслужен

16 Декември 2018 | 12:50 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Халфът на Берое Борислав Цонев заяви, че успехът над Левски е напълно заслужен. "Искам да

галерия: 1

Валентин Грудев: Върнахме се в борбата за Лига Европа

16 Декември 2018 | 12:48 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Спортният директор на Берое Валентин Грудев заяви, че победата е върнала тима в играта за третото място.

галерия: 1

Мартин Камбуров реализира 13-ото си попадение от началото на сезона

16 Декември 2018 | 12:46 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Голмайсторът на Берое Мартин Камбуров реализира 13-ото си попадение от началото на сезона. "Искам да поздравя

галерия: 1

Берое победи Левски с 2:1 в Стара Загора

16 Декември 2018 | 12:41 | Агенция "Фокус"

Стара Загора. Берое победи Левски с 2:1 в Стара Загора и се върна в битката за тройката. Мартин Камбуров изведе

галерия: 1

Люпко Петрович посочи двама за гонене от "Армията"

16 Декември 2018 | 12:39 | Агенция "Фокус"

София. Новият съветник на ЦСКА Люпко Петрович е определил Едвин Джеси и Жеферсон за ненужни в отбора. Последният мач

галерия: 1

ЦСКА и Ботев Пд с последен мач от календарната футболна година в България

16 Декември 2018 | 10:37 | Агенция "Фокус"

София. ЦСКА посреща Ботев Пд днес от 17:30 часа в последния официален мач у нас за 2018 година. Резултатът от днешния