Григор Димитров се подготвя за червените кортове в Европа

25 Март 2017 | 16:13 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров отпадна още във втория кръг на Мастърса в Маями, но въпреки това има добри шансове да се изкачи до 12-та позиция

галерия: 1

Винъс Уилямс победи Светлана Кузнецова в Маями и се класира за четвъртфиналите на турнира

28 Март 2017 | 14:04 | Агенция "Фокус"

Американката Винъс Уилямс победи със 6:3, 7:6(4) Светлана Кузнецова от Русия и по този начин си осигури участие на четвъртфиналите при жените на турнира в Маями срещу поставената под номер едно в схемата Анжелик Кербер от Германия.

галерия: 1

Стан Вавринка се класира за осминафиналите в Маями

28 Март 2017 | 14:03 | Агенция "Фокус"

Швейцарският тенисист Стан Вавринка се класира за осминафиналната фаза на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями след победа със 6:3, 6:4 над тунизиеца Малек Жазири.

галерия: 1

Роджър Федерер победи Хуан Мартин дел Потро 6:3; 6:4

28 Март 2017 | 06:05 | Р-Спорт

Швейцарският тенисист Роджър Федерер победи аржентинеца Хуан Мартин дел Потро с 6:3; 6:4 на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями.

галерия: 1

Надал спечели своя мач № 1 000

27 Март 2017 | 11:24 | Агенция "Фокус"

Маями. Испанецът Рафаел Надал постигна победа в хилядния си мач в състезанията в мъжкия тенис, след като в двубой от третия кръг на турнира

галерия: 1

Федерер стартира с победа в Маями

26 Март 2017 | 11:41 | Агенция "Фокус"

Маями. Швейцарецът Роджър Федерер продължи впечатляващото си представяне от началото на сезона и стартира с победа на турнира

галерия: 1

Григор Димитров ще участва на демонстративен мач в Монте Карло

25 Март 2017 | 17:48 | Агенция "Фокус"

Монте Карло. Григор Димитров е част от звездите, които на 15 април ще участват в демонстративен мач в Монте Карло

галерия: 1

Григор Димитров отпадна от турнира в Маями

25 Март 2017 | 04:55 | Агенция "Фокус"

Григор Димитров приключи тазгодишното си участие на турнира от сериите „Мастърс“ в Маями.

галерия: 1

Григор Димитров започва в Маями тази нощ

24 Март 2017 | 10:25 | Агенция "Фокус"

Маями. Григор Димитров ще започне участието си на тенис турнира в Маями не преди 02:00 часа българско време в събота сутрин

галерия: 1

Григор Димитров не е заявил участие в Истанбул на този етап

23 Март 2017 | 17:32 | Агенция "Фокус"

Маями. Григор Димитров изглежда няма намерение да се връща към злополучния финал в Истанбул от миналата година. Най-добрият ни тенисист на този етап

Йелена Янкович галерия: 1

Йелена Янкович приключи участието си в Маями

23 Март 2017 | 13:17 | Агенция "Фокус"

Маями. Бившата номер 1 в света Йелена Янкович пропусна мачбол и отпадна в първия кръг на силния турнир по тенис в Маями с награден фонд 7,7 милиона

галерия: 1

Програма за турнира в Маями за четвъртък

23 Март 2017 | 12:48 | Агенция "Фокус"

Маями. Пълна програма за четвъртък за смесения турнир на твърди кортове в Маями, Флорида, който е от категория WTA Premier при дамите

галерия: 1

Серията от загуби на Бушар продължава и в Маями

23 Март 2017 | 12:01 | Агенция "Фокус"

Маями. Южени Бушар продължи негативната серия от поредни загуби и записа пето поражение в Маями. Участващата с „уайлд кард“ Ашли Барти

галерия: 1

Маями – резултати от сряда

23 Март 2017 | 11:47 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Тази нощ става ясен първият съперник на Григор Димитров - програма

22 Март 2017 | 17:50 | Агенция "Фокус"

Маями. Тази нощ ще стане ясен първият съперник на Григор Димитров на Мастърса в Маями.

галерия: 1

Федерер отказа турнира в Монте Карло

22 Март 2017 | 15:49 | Агенция "Фокус"

Маями. За първи път от 2013-а насам Роджър Федерер няма да вземе участие на "Мастърс" турнира в Монте Карло

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
Reuters: Румънски съд осъди бивш министър на шест години затвор заради подкупи

28 Март 2017 | 22:23 | Агенция "Фокус"

Букурещ. Съд в румънската столица Букурещ във вторник осъди бивш министър на регионалното развитие и туризма на шест години затвор заради злоупотреба със служебно положение и вземане на подкупи, съобщава агенция Reuters. Решението е най-новата стъпка в поредица от нашумели присъди в една от най-корумпираните страни в Европейския съюз. Елена Удря, близък политически съюзник на