Последни новини

България победи Иран с 3:0 гейма и запази шансове за финалите в Торино

21 Септември 2018 | 22:23 | Агенция "Фокус"

София. Българският национален отбор по волейбол победи с 3:0 гейма срещу Иран, в мач от втората фаза на световното

галерия: 1

България поведе с 2:0 гейма срещу Иран

21 Септември 2018 | 21:44 | Агенция "Фокус"

София. Българският национален отбор по волейбол поведе с 2:0 гейма срещу Иран, в мач от втората фаза на световното

галерия: 1

България победи Иран с 25:19 в първия гейм

21 Септември 2018 | 21:08 | Агенция "Фокус"

София. Българският национален отбор по волейбол започна с победа първия си гейм в мача срещу Иран, от вторат

галерия: 1

Започна мачът България – Иран

21 Септември 2018 | 20:40 | Агенция "Фокус"

София. Българският национален отбор по волейбол започна мача срещу Иран от втората фаза на световното първенство

галерия: 1

Никол и Ася тръгнаха с победа в Бурса

21 Септември 2018 | 18:53 | Агенция "Фокус"

Бурса. С чиста победа започнаха участието си в Балканското първенство по плажен волейбол състезателката на

галерия: 1

Волейболистите излизат за реванш срещу Иран

21 Септември 2018 | 11:58 | Агенция "Фокус"

София. България приема Иран от 20:40 часа в "Арена Армеец" за първия си и на практика най-важен мач от втората фаза

галерия: 1

Волейболистките с първа победа на японска земя в контрола

21 Септември 2018 | 10:33 | Агенция "Фокус"

Окаяма. Първа победа на японска земя спечелиха волейболните ни националки, като надиграха в Окаяма местния женски

галерия: 1

Селекционерите преди турнира в София: Предстои волейбол на високо ниво

20 Септември 2018 | 18:01 | Агенция "Фокус"

София. Селекционерите на САЩ, Иран и България, съответно Джон Спероу, Игор Колакович и Пламен Константинов

галерия: 1

Волейболистките с първа тренировка в Окаяма

20 Септември 2018 | 10:05 | Агенция "Фокус"

Окаяма. Националките ни по волейбол направиха първа тренировка на японска земя за световното първенство

галерия: 1

Пламен Константинов: Две загуби е лимита

20 Септември 2018 | 09:24 | Агенция "Фокус"

София. Националният отбор по волейбол на България ще играе срещу съставите на Иран, САЩ и Канада във втората фаза

галерия: 1

Ясни са съперниците на България за втората фаза на Световното първенство по волейбол в София

19 Септември 2018 | 09:23 | Агенция "Фокус"

София. Станаха ясни съперниците на България за втората фаза на Световното първенство по волейбол, която ще се проведе

галерия: 1

България победи Куба с 3:0 гейма във Варна

16 Септември 2018 | 22:08 | Агенция "Фокус"

Варна. Мъжкият национален отбор по волейбол на България победи Куба с 3:0 гейма 25:22, 25:16 и 25:18 в

галерия: 1

България спечели и втория гейм срещу Куба

16 Септември 2018 | 21:42 | Агенция "Фокус"

Варна. Мъжкият национален отбор по волейбол на България води с 2:0 гейма срещу Куба с 25:22 и 25:16 в четвърти двубой

галерия: 1

16 Септември 2018 | 21:13 | Агенция "Фокус"

Варна. Мъжкият национален отбор по волейбол на България спечели първия гейм срещу Куба с 25:22 в четвърти двубой

галерия: 1

Русия прави рекорден гейм при победата над Тунис

16 Септември 2018 | 15:16 | Агенция "Фокус"

Бари. Русия спечели с категоричното 3:0 (25:19, 25:6, 25:19) срещу Тунис в мач от група "С" на световното първенство по волейбол

галерия: 1

Победа над Куба праща България в "Арена Армеец"

16 Септември 2018 | 15:03 | Агенция "Фокус"

Варна. Мъжкият национален отбор на България излиза срещу бронзовия медалист от Панамериканските игри Куба

галерия: 1

Изиграха се осем мача от Световното първенство по волейбол в България и Италия

16 Септември 2018 | 10:43 | Агенция "Фокус"

Варна. Изиграха се осем мача от Световното първенство по волейбол в България и Италия

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
РИА Новости: Големи терористични актове в Иран (2007 – 2018)

22 Септември 2018 | 14:24 | Агенция "Фокус"

Москва.Справка на РИА Новости за големите терористични актове в Иран в периода 2007 – 2018 година: 2018 На 22 септември по време на военен парад в град Ахваз в Иран няколко нападатели откриха огън, в резултат от което загинаха повече от 24 души, а още най-малко 50 са пострадали. Силите за сигурност ликвидираха двама стрелци и арестуваха другите двама 2017 На 7