Последни новини

Хърн призна за реванш с Кличко

28 Май 2017 | 14:23 | Агенция "Фокус"

Лондон. Световният шампион Антъни Джошуа и бившият хегемон в тежката категория Владимир Кличко най-вероятно отново ще се изправят

галерия: 1

Кинтана запази розовата фланелка преди „часовника" в Монца

28 Май 2017 | 13:24 | Агенция "Фокус"

Монца. Шампионът от 2014 г. Найро Кинтана запази розовата фланелка преди последния етап на Джирото, а Том Дюмулен изпадна от челната тройка

галерия: 1

Аоияма приключи с 4 победи и 11 загуби загуба в Токио

28 Май 2017 | 12:50 | Агенция "Фокус"

Токио. "Маегашира-3" Даниел Иванов - Аоияма приключи майския турнир по сумо в японската столица Токио с поражение от "маегашира-2" Окиноуми

галерия: 1

България отново на върха в таекуондото

28 Май 2017 | 12:09 | Агенция "Фокус"

София. Близо 1000 таекуондисти от 10 държави се включиха в третото издание на силния международен турнир "Hereya trophy ", който се проведе

галерия: 1

Ивет Лалова завърши осма в Юджийн

28 Май 2017 | 11:17 | Агенция "Фокус"

Юджийн. Най-бързата българка Ивет Лалова-Колио записа личен резултат за сезона в бягането на 200 метра на турнира от Диамантената лига

галерия: 1

Мирела Демирева остана пета на Диамантената лига в Юджийн

28 Май 2017 | 11:12 | Агенция "Фокус"

Юджийн. Мирела Демирева завърши на пето място в своя първи старт за сезона за Диамантената лига в Юджийн, Орегон.

Невяна Владинова галерия: 1

Невяна Владинова спечели четири медала в Барселона

28 Май 2017 | 09:24 | Агенция "Фокус"

Барселона. Невяна Владинова спечели четири медала на международния турнир по художествена гимнастика в Барселона. Българката завърши

галерия: 1

IBF решава на тайна среща казуса за Кубрат Пулев

27 Май 2017 | 14:37 | Агенция "Фокус"

Маями. Тайна среща на върха е била проведена вчера от шефовете на Международната боксова федерация (IBF) във Флорида (САЩ)

галерия: 1

Габриела Петрова скача в Диамантената лига

27 Май 2017 | 14:02 | Агенция "Фокус"

Рим. Спортист номер 1 на България за 2015 г. Габриела Петрова е потвърдила участие в два старта от тазгодишното издание на Диамантената лига

галерия: 1

Микел Ланда с първа етапна победа в Италия

27 Май 2017 | 09:33 | Агенция "Фокус"

Сан Кандидо/Пианкавальо. Микел Ланда спечели 19-ия етап в тазгодишното издание на Обиколката на Италия по колоездене

галерия: 1

Eврошампионът Тарек Абдеслам ще се пробва на народни борби

26 Май 2017 | 14:31 | Агенция "Фокус"

Руен. Тарек Абдеслам, който донесе европейска титла за България от Евро 2017 през април, ще се пробва на народни борби в Руен

галерия: 1

Ван Гардерен с първа етапна победа, Дюмулен остава начело в Джирото

26 Май 2017 | 13:02 | Агенция "Фокус"

Моена/Сан Улрих. След няколко неуспешни опита Тиджей ван Гардерен най-после спечели етап в Обиколката на Италия

галерия: 1

Пиер Ролан спечели 17-ия етап от Обиколката на Италия

25 Май 2017 | 09:03 | Агенция "Фокус"

Тирано/Канацей. Французинът Пиер Ролан спечели първа етапна победа в големия колоездачен тур, след като финишира на първо място в 17-ия етап

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
AFP: Стотици хиляди бяха евакуирани в Бангладеш заради достигналия бреговете на страната циклон

30 Май 2017 | 06:18 | Агенция "Фокус"

Дака. Циклонът „Мора“ връхлетя във вторник Бангладеш, като скоростта на вятъра достигна до 117 км/ч, предава AFP. Стотици хиляди хора са били евакуирани от разположените ниско крайбрежни села. Циклонът е предизвикал и свлачище по брега близо до пристанищния град Читагног в около 6:00 ч. (местно време), съобщи метеорологичната служба на страната. Бангладеш повиши степента на кл