Последни новини
галерия: 1

Рускинята Александра Костенюк се класира за полуфинала на Световното първенство по шахмат

21 Февруари 2017 | 19:54 | ТАСС

Руската шахматистка Александра Костенюк победи китайката Ни Шизюн във вторник на четвъртфинала на Световното първенство по шахмат за жени, който се провежда в Техеран.

галерия: 1

Руските лекоатлети са дали 18 проби за допинг преди шампионата на Русия

21 Февруари 2017 | 15:34 |  Р-Спорт

Три дни преди шампионата на Русия по лека атлетика руските спортисти са дали 18 проби за допинг, съобщи президентът на Всеруската федерация по лека атлетика Дмитрий Шляхтин.

галерия: 1

Ансамбълът с трети медал от Москва

19 Февруари 2017 | 16:25 | Агенция "Фокус"

Москва. Ансамбълът по художествена гимнастика на България спечели сребърен медал на съчетанието с три топки и две въжета на Гран при на Москва

галерия: 1

Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели първо злато в Москва

19 Февруари 2017 | 15:55 | Агенция "Фокус"

Москва. Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели първо злато в Гран при на Русия. В състезанието участват само три отбора

галерия: 1

Мо Фара постави европейски рекорд на 5 000 метра в зала на Гран при в Бирмингам

19 Февруари 2017 | 10:59 | Агенция "Фокус"

Бирмингам. Олимпийският шампион Мо Фара направи европейски рекорд на 5 000 метра в зала по време на Гран при в Бирмингам. Британецът постигна

галерия: 1

Бокс: Руският боксьор Дейвид Аванесян не успя да защити титлата в световния шампионат на Световната боксова асоциация

19 Февруари 2017 | 07:59 | „Газета.ру“

Синсинати. Руският боксьор Дейвид Аванесян не успя да защити титлата на световния шампионат на Световната боксова асоциация в категория до 66,68 кг.

галерия: 1

Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели сребърен медал в Гран при на Москва

18 Февруари 2017 | 16:57 | Агенция "Фокус"

Москва. Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели сребърен медал в Гран при на Москва. Това е първото отличие за новия ни тим

галерия: 1

Бронзов медал за малкия ансамбъл

18 Февруари 2017 | 13:55 | Агенция "Фокус"

Москва. Новият ансамбъл по художествена гимнастика за девойки, който се готви за участие на Европейското първенство

галерия: 1

Невяна Владинова временно пета в Москва

18 Февруари 2017 | 13:20 | Агенция "Фокус"

Москва. Невяна Владинова заема пета позиция във временното класира в многобоя на турнира по художествена гимнастика в Москва.

галерия: 1

Боряна Калейн със сребърен медал на обръч в Москва

17 Февруари 2017 | 12:53 | Агенция "Фокус"

Москва. Сезонът в художествената гимнастика започна по отличен начин за България. Боряна Калейн спечели сребърен медал на турнира

галерия: 1

Над 280 боксьори идват на турнира "Странджа"

15 Февруари 2017 | 16:35 | Агенция "Фокус"

София. Над 280 състезатели (210 мъже и 72 жени) от 35 държани ще участват в 68-ото издание на боксовия турнир „Странджа", който ще се проведе

галерия: 1

САЩ съдят Армстронг за 100 милиона долара

15 Февруари 2017 | 16:24 | Агенция "Фокус"

Вашингтон. Федерален съдия даде зелена светлина на делото на правителството на САЩ срещу бившия колоездач Ланс Армстронг.

галерия: 1

Антоанета Стефанова завърши реми в първата партия от втория кръг на световното по шахмат

15 Февруари 2017 | 12:09 | Агенция "Фокус"

Техеран. Най-добрата българска шахматистка Антоанета Стефанова завърши реми в първия си мач от 2-ия кръг на Световното първенство по шахмат за жени