Последни новини

Раздадоха наградите на "Нощта на шампионите 2016"

20 Януари 2017 | 21:29 | Агенция "Фокус"

София. Министерството на младежта и спорта и Българският спортен тотализатор връчиха годишните си награди на церемония на "Нощта на шампионите

галерия: 1

Аоияма завърши турнира в Токио с положителен баланс от 8 победи

22 Януари 2017 | 15:09 | Агенция "Фокус"

Токио. Българинът Даниел Иванов-Аоияма приключи участието си в Големия януарски турнир по сумо в Токио със загуба, но въпреки това остана

галерия: 1

Рони О'Съливан стигна до 12-ия си финал на Мастърс

22 Януари 2017 | 01:27 | Агенция "Фокус"

Лондон. Рони О’Съливан стигна до 12-ия си финал на Мастърс след успех с 6:4 фрейма над Марко Фу, въпреки че счупи върха на щеката

галерия: 1

Президентът на WBA: Победителят от боя Кличко – Джошуа среща кубинеца Луис Ортис

21 Януари 2017 | 09:54 | Агенция "Фокус"

Ню Йорк. Президентът на Световната боксова асоциация (WBA) Жилберто Мендоса разясни ситуацията в тежка категория на Асоциацията и предстоящите мачове.

галерия: 1

Даниел Иванов-Аоияма постигна осмата си победа на турнира по сумо в Токио

21 Януари 2017 | 09:40 | Агенция "Фокус"

Токио. Даниел Иванов-Аоияма постигна осмата си победа на Големия зимен турнир по сумо в Токио.

галерия: 1

Ясни са съперниците на осминафиналите на Световното първенство по хандбал за мъже

21 Януари 2017 | 08:56 | Агенция "Фокус"

Париж. След последните мачове от груповата фаза на Световното първенство по хандбал за мъже във Франция станаха ясни всички съперници на осминафиналите на турнира.

Мирела Демирева галерия: 1

Мирела Демирева е най-добър лекоатлет на България за 2016 година

20 Януари 2017 | 13:36 | Агенция "Фокус"

София. Олимпийската вицешампионка в скока на височина при жените Мирела Демирева е най-добър лекоатлет на България за 2016 година

галерия: 1

Даниел Иванов-Аоияма със седма победа на турнира по сумо в Токио

20 Януари 2017 | 09:48 | Агенция "Фокус"

Токио. Даниел Иванов-Аоияма постигна седмата си победа на Големия зимен турнир по сумо в Токио

Людовик Фабрегас галерия: 1

Отборът на Франция с пета победа в груповата фаза на Световното първенство по хандбал за мъже

20 Януари 2017 | 09:34 | Агенция "Фокус"

Париж. Защитаващият титлата си отбор на Франция постигна пета победа в груповата фаза на Световното първенство по хандбал за мъже, което продължава във Франция.

галерия: 1

Даниел Иванов-Аоияма с шеста победа на турнира по сумо в Токио

19 Януари 2017 | 10:08 | Агенция "Фокус"

Токио. Даниел Иванов-Аоияма постигна шеста победа на Големия зимен турнир по сумо в Токио

галерия: 1

Отборът на Испания с четвърта победа на Световното първенство по хандбал за мъже

19 Януари 2017 | 08:41 | Агенция "Фокус"

Париж. Мъжкият национален отбор по хандбал на Испания постигна четвъртата си победа в груповата фаза на Световното първенство за мъже, което продължава във Франция

галерия: 1

Елица Янкова и момичетата от ансамбъла на България са №1 в СК Левски за 2016 година

18 Януари 2017 | 14:20 | Агенция "Фокус"

София. Спортен клуб „Левски“ награди най-добрите си състезатели за 2016 г

Кирсан Илюмжинов остава президент на ФИДЕ галерия: 1

Четири страни са кандидати да приемат мача за световната титла по шахмат при мъжете през 2018 година

18 Януари 2017 | 14:00 | Агенция "Фокус"

Москва. Мачът за световната титла по шахмат при мъжете през 2018 година може да се проведе в Сингапур, Япония, Тайланд или Норвегия.

галерия: 1

Даниел Иванов-Аоияма с пета победа на турнира в Токио

18 Януари 2017 | 12:08 | Агенция "Фокус"

Токио. Даниел Иванов-Аоияма постигна пета победа на Големия зимен турнир по сумо в Токио

Отборът на Франция с четвърта победа на световното първенство по хандбал за мъже

18 Януари 2017 | 09:44 | Агенция "Фокус"

Париж. Защитаващият титлата си отбор на Франция постигна четвъртата си победа в група „А“ на световното първенство по хандбал за мъже

галерия: 1

Отборът на Русия с втора победа на световното първенство по хандбал за мъже във Франция

17 Януари 2017 | 12:03 | Агенция "Фокус"

Париж. Отборът на Русия постигна втората си победа в груповата фаза на световното първенство по хандбал за мъже във Франция

галерия: 1

Даниел Иванов-Аоияма с шеста загуба на турнира по сумо в Токио

17 Януари 2017 | 11:49 | Агенция "Фокус"

Токио. Даниел Иванов-Аоияма регистрира шестата си загуба на Големия зимен турнир по сумо в Токио

галерия: 1

80 хиляди билета вече са продадени за боя на Кличко и Джошуа

16 Януари 2017 | 21:42 | Агенция "Фокус"

Лондон. Големият боксов сблъсък между Владимир Кличко и световния шампион в тежка категория Антони Джошуа ще се превърне в най-голямото шоу