Последни новини

Мария Гроздева с бронзов медал на европейското по спортна стрелба

28 Юли 2017 | 14:48 | Агенция "Фокус"

Баку. Мария Гроздева спечели бронзов медал, а Антоанета Бонева завърши четвърта на 25 метра пистолет на европейското първенство

галерия: 1

Крис Фрум е потвърдил участие във Вуелтата

28 Юли 2017 | 12:49 | Агенция "Фокус"

Лондон. Четирикратният шампион в „Тур дьо Франс" Крис Фрум е потвърдил участие във Вуелтата, обявиха от Скай

галерия: 1

Малшанс за България в последния ден на Олимпиадата за глухи

28 Юли 2017 | 11:39 | Агенция "Фокус"

Самсун. Фаворитът на страната ни за златен медал от Олимпийските игри за глухи в Самсун Елена Узунова остана на 4-то място

галерия: 1

Мирела Демирева ще участва на световното в Лондон

28 Юли 2017 | 10:02 | Агенция "Фокус"

Лондон. Сребърната медалистка в скока на височина от олимпиадата в Рио 2016 Мирела Демирева ще участва на световното първенство по лека атлетика

галерия: 1

Валентин Андреев с бронз за България на Европейския олимпийски фестивал в Унгария

28 Юли 2017 | 09:56 | Агенция "Фокус"

Гьор. Валентин Андреев спечели бронз на продължаващия четвърти ден в Унгария Европейски олимпийски младежки фестивал

галерия: 1

Еди Хърн: Реваншът ще бъде на 11 ноември в Лас Вегас

27 Юли 2017 | 13:47 | Агенция "Фокус"

Лондон. Промоутърът на Антъни Джошуа - Еди Хърн, е концентрирал силите си върху датата 11 ноември за реванш между Ей Джей

галерия: 1

Антъни Иванов осми сред величия в плуването

27 Юли 2017 | 13:37 | Агенция "Фокус"

Будапеща. Българинът Антъни Иванов се класира на осмо място във финала на 200 метра бътерфлай на световното в Унгария

Майк Тайсън галерия: 1

Майк Тайсън: Макгрегър ще бъде убит на бокс

26 Юли 2017 | 14:01 | Агенция "Фокус"

Лас Вегас. Бившият световен шампион в тежка категория Майк Тайсън смята, че Конър Макгрегър няма никакъв шанс срещу Флойд Мейуедър

галерия: 1

Любослав Григоров с 5-о място на джудо, Веселин Живков е 7-и в бягането на 100 м от олимпийския младежки фестивал в Унгария

26 Юли 2017 | 13:09 | Агенция "Фокус"

Гьор. Веселин Живков се нареди на седмо място във финала на момчетата в 100-метровия спринт на продължаващия втори ден в унгарския град

галерия: 3

Кайли Масе постави световен рекорд по плуване в дисциплината гръб сто метра

26 Юли 2017 | 13:05 | Агенция "Фокус"

Будапеща. Канадката Кайли Масе стана световен шампион по плуване в дисциплината гръб сто метра, поставайки нов световен рекорд от 58,10 секунди

галерия: 2

Уилям Чолов спечели европейската титла по бокс за ученици

26 Юли 2017 | 12:43 | Агенция "Фокус"

Ръмнику Вълчеа . Българският боксьор Уилям Чолов спечели европейската титла за ученици в категория до 62 кг от шампионата в Ръмнику Вълчеа

галерия: 2

Кейти Ледецки с трети златен медал в Будапеща

26 Юли 2017 | 12:40 | Агенция "Фокус"

Будапеща. Американката Кейти Ледецки спечели златен медал в дисциплината 1500 метра свободен стил на световното първенство по плувни спортове

галерия: 1

Нови два медала за България от Олимпиадата за глухи в Самсун

26 Юли 2017 | 11:02 | Агенция "Фокус"

Самсун. След бронзовия медал на бореца Иван Стоилов (кат.66 кг) в класическия стил спечелен преди два дни, България вече има още две бронзови

галерия: 1

Свободняците прибавиха още два медала от Румъния

23 Юли 2017 | 19:59 | Агенция "Фокус"

Букурещ. Националите по свободна борба прибавиха още два медала в колекцията от отличия на турнира в Румъния.

галерия: 1

Борците с отборна титла в Румъния

23 Юли 2017 | 19:55 | Агенция "Фокус"

Букурещ. Борците ни в класическия стил ликуваха с отборната титла на турнира в Румъния, последна проверка преди световното в Париж през август

галерия: 1

Аоияма стана втори на турнира в Нагоя

23 Юли 2017 | 13:41 | Агенция "Фокус"

Нагоя. Даниел Иванов-Аоияма завърши на второ място на юлския турнир по сумо в Нагоя. Българинът се представи сензационно

галерия: 1

Първи медал за България от Олимпиадата за глухи в Турция

23 Юли 2017 | 12:45 | Агенция "Фокус"

Самсун. Борецът Иван Стоилов (кат 66кг) в класическия стил донесе първо отличие за България от провеждащите се в момента Олимпийски

галерия: 1

Невяна Владинова остана без медал на Световните игри във Вроцлав

23 Юли 2017 | 12:40 | Агенция "Фокус"

Вроцлав. Невяна Владинова остана без медал на турнира по художествена гимнастика на Световните игри във Вроцлав

галерия: 1

Фрум си осигури победата в "Тур дьо Франс" след трето място на часовника

23 Юли 2017 | 10:21 | Агенция "Фокус"

Марсилия. Британецът Крис Фрум си осигури спечелването на колоездачната обиколка на Франция "Тур дьо Франс" за трета поредна година

галерия: 1

Веселин Топалов, Кубрат и Тервел Пулеви играха шахмат с млади шампиони в Албена

23 Юли 2017 | 09:12 | Агенция "Фокус"

Албена. От едната страна на шахматната дъска бе световният шампион Веселин Топалов, а срещу него се изправиха младите български