Последни новини

Боряна Калейн със златен медал в Москва

18 Февруари 2018 | 14:07 | Агенция "Фокус"

Москва. Боряна Калейн спечели златен медал във финала на топка на „Гран при“ в Москва. Тя изигра отлично съчетанието си по

галерия: 1

Умарпашаев взе приза за най-техничен борец

18 Февруари 2018 | 17:15 | Агенция "Фокус"

Сливен. Али Умарпашаев взе приза за най-техничен борец на държавното първенство по свободна борба в Сливен. На финала

галерия: 1

Ансамбълът ни взе златен медал в Москва

18 Февруари 2018 | 13:37 | Агенция "Фокус"

Москва. Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златния медал във финала на пет обръча на турнира от веригата „Гран При“,

галерия: 1

Сребърен медал за ансамбъла в Москва

17 Февруари 2018 | 13:31 | Агенция "Фокус"

Москва. Ансамбълът по художествена гимнастика на България спечели сребърен медал в първото си състезание за сезона - Гран при на Москва

галерия: 1

Даниел Александров с приза за най-резултатен борец

16 Февруари 2018 | 16:16 | Агенция "Фокус"

Сливен. Даниел Александров взе приза за най-резултатен борец на държавното първенство в класическия стил в Сливен. На финала бронзовият медалист

галерия: 1

Михаил Ганев взема бронз от Евро 2017 след положителна допингпроба на руснак

16 Февруари 2018 | 13:41 | Агенция "Фокус"

Нови Сад. Световният шампион от 2010-а Михаил Ганев все пак спечели медал от европейското в Нови Сад през 2017-а, на което завърши пети

галерия: 1

Даниел Александров измъкна трудна победа и е на финал

15 Февруари 2018 | 16:11 | Агенция "Фокус"

Сливен. Даниел Александров, бронзов медалист от Евро 2016, измъкна трудна победа, но е финалист при 82-килограмовите на държавното

галерия: 1

Грузинец и арменец ще се пробват на родното първенство по борба

14 Февруари 2018 | 13:03 | Агенция "Фокус"

Сливен. Грузинец и арменец ще се пробват на родното първенство по класическа борба, което започва утре, 15 февруари в Сливен. И двамата живеят в Русия

галерия: 1

Таекуондо турнир от категория категория G1 ще се проведе в София

14 Февруари 2018 | 12:59 | Агенция "Фокус"

София. След по-малко от месец столицата ни ще бъде домакин на едно от най-големите състезания по таекуондо в Европа. Турнирът „София Оупън“, който се