Последни новини

Антъни Джошуа забрани на майка си да гледа боя с Кличко

26 Април 2017 | 14:40 | Агенция "Фокус"

Лондон. Антъни Джошуа ще защитава световната титла в тежка категория срещу Владимир Кличко в събота. Шампионът обаче иска да бъде на 100% сигурен

галерия: 1

Тервел Пулев ще се боксира срещу поляк в „Арена Армеец"

26 Април 2017 | 14:35 | Агенция "Фокус"

София. Тервел Пулев ще се боксира на галата в петък вечер в „Арена Армеец" срещу поляк в третия си двубой на професионалния ринг

галерия: 1

Топалов загуби от Карякин на турнира в Азербайджан

26 Април 2017 | 09:50 | Агенция "Фокус"

Шамкир. Гросмайстор Веселин Топалов загуби с черните фигури на 30-ия ход срещу руснака Сергей Карякин в партия от петия кръг на турнира по шахмат

галерия: 1

Отнет е бронзовият олимпийски медал на руската лекоатлетка Татяна Чернова заради допинг

24 Април 2017 | 18:09 | Агенция "Фокус"

След повторна проверка на допинг проба е отнет е бронзовият от олимпийските игри в Пекин през 2008 г. на руската състезателка по седмобой Татяна Чернова

галерия: 1

Над сто състезтели премериха сили на Белоградчик Оупън 2017

23 Април 2017 | 16:09 | Агенция "Фокус"

Белоградчик. Над сто състезтели премериха сили на дясна ръка днес в рамките на международния турнир по канадска борба Белоградчик Оупън 2017

галерия: 1

Мери Кейтани спечели маратона на Лондон при жените

23 Април 2017 | 14:55 | Агенция "Фокус"

Лондон. Мери Кейтани от Кения записа второто най-бързо време в маратона при жените за всички времена, след като спечели маратона

галерия: 1

България спечели 8 медала на ЕВРО2017 по таекуон-до

23 Април 2017 | 14:29 | Агенция "Фокус"

София. България спечели 8 медала на завършилото в зала Арена Армеец Европейско първенство по таекуон-до. Най-титулувана

галерия: 2

Ансамбълът на България спечели златен медал от световната купа в Ташкент

23 Април 2017 | 13:51 | Агенция "Фокус"

Ташкент. Ансамбълът на България завърши по прекрасен начин силното си участие на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент

Катрин Тасева галерия: 1

Катрин Тасева с бронзов медал на топка в Ташкент

23 Април 2017 | 12:30 | Агенция "Фокус"

Ташкент. Катрин Тасева продължава силното си представяне на турнира от Световната купа в Ташкент. След вчерашния бронз в многобоя

галерия: 1

Ансамбълът на България с второ сребро от Световната купа в Ташкент

23 Април 2017 | 12:19 | Агенция "Фокус"

Ташкент. Ансамбълът на България спечели втори сребърен медал на Световната купа по художествена гимнастика в Ташкент (Узбекистан)

галерия: 1

Веселин Топалов с победа във втория кръг на Шамкир Чес

23 Април 2017 | 10:02 | Агенция "Фокус"

Шамкир. Гросмайстор Веселин Топалов постигна първа победа на супертурнира по шахмат Шамкир Чес 2017 в Азербайджан, мемориал на Вугар Гашимов

галерия: 1

Антоанета Стефанова завърши на 31-о място на Европейското в Рига

23 Април 2017 | 09:40 | Агенция "Фокус"

Рига. Гросмайстор Антоанета Стефанова записа реми в последния кръг на европейското индивидуално първенство по шахмат за жени в латвийската столица

галерия: 1

Ансамбълът на България със сребърни медали от Ташкент

22 Април 2017 | 17:39 | Агенция "Фокус"

Ташкент. Ансамбълът на България по художествена гимнастика в състав Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Елена Бинева, Теодора Александрова

галерия: 1

Антоанета Стефанова с реми в 10 кръг на Европейското

22 Април 2017 | 15:48 | Агенция "Фокус"

Рига. Гросмайстор Антоанета Стефанова записа реми в деветия кръг на европейското индивидуално първенство по шахмат за жени в латвийската столица

Петър Белберов галерия: 1

Петър Белберов дебютира с победа в профисериите

22 Април 2017 | 13:03 | Агенция "Фокус"

Рабат. Боксовият ни национал при най-тежките (+91 кг) Петър Белберов направи успешен дебют в профисериите на АИБА – WSB.

галерия: 1

Шести медал за България на ЕВРО 2017 по таекуон-до

22 Април 2017 | 12:58 | Агенция "Фокус"

София. България спечели шести медал на продължаващото трети ден в зала „Арена Армеец“ Европейско първенство по таекуон-до за мъже, жени, юноши и девойки

галерия: 1

Микеле Скарпони блъснат фатално от бус по време на тренировка

22 Април 2017 | 12:40 | Агенция "Фокус"

Филотрано. Един от най-добрите италиански състезатели през последните 15 години – Микеле Скарпони, почина, съобщи „Гадзета дело Спорт“.

галерия: 1

Четвъртото световно първенство по ръкопашен бой ще се проведе този уикенд в Москва

21 Април 2017 | 16:10 | Агенция "Фокус"

Москва. Четвъртото световно първенство по ръкопашен бой ще се проведе на 22 и 23 април в Двореца на спорта "Динамо" в Крилатское,

галерия: 1

Антоанета Стефанова победи с белите фигури украинката Елизавета Малахова в Рига

21 Април 2017 | 15:37 | Агенция "Фокус"

Рига. Гросмайстор Антоанета Стефанова записа победа в деветия кръг на европейското индивидуално първенство по шахмат за жени в латвийската столица

галерия: 1

Последни мачове в хандбалното ни първенство преди плейофите

21 Април 2017 | 15:24 | Агенция "Фокус"

София. Окончателната развръзка в мъжкото ни хандбално първенство ще приключи този уикенд с мачовете от последния -18-и кръг от редовния сезон.

галерия: 1

Българският колоездач Николай Михайлов в болница след падане в Обиколката на Хърватия

21 Април 2017 | 11:30 | Агенция "Фокус"

Задар. Tретият етап в Обиколката на Хърватия завърши по много лош начин за българския колоездач Николай Михайлов. Коварното трасе по финалните

галерия: 1

Републиканското първенство по снукър започва този уикенд

21 Април 2017 | 10:38 | Агенция "Фокус"

София. Този уикенд ще се проведе републиканското първенство по снукър, където ще участват всички най-добри български състезатели

галерия: 1

Злато и бронз за България още на старта от ЕВРО2017 по таекуон-до

20 Април 2017 | 17:49 | Агенция "Фокус"

София. България спечели злато и бронз още в първия ден на Европейското първенство по таекуон-до, съобщава sofia2018.bg.

галерия: 1

Антоанета Стефанова с успех в осмия кръг на Европейското в Рига

20 Април 2017 | 13:02 | Агенция "Фокус"

Рига. Гросмайстор Антоанета Стефанова записа победа в осмия кръг на европейското индивидуално първенство по шахмат за жени