Ливърпул. Британската звезда Амир Хан се завръща в света на бокса след близо 2-годишно отсъствие. Последната изява

Ню Йорк. Руският професионален боксьор Александър Поветкин осъди Дионтей Уайлдър за колосалната сума от 4.3 милиона долара

Вашингтон. Развенчаната легенда на колоезденето Ланс Армстронг сключи споразумение с един от бившите си спонсори

галерия: 1

Горяна Стоева започва защита на европейската си титла днес

21 Април 2018 | 10:14 | Агенция "Фокус"

Рим. Българката Горяна Стоева започва днес защита на европейската си титла по бокс за девойки в кат. до 51 кг, която спечели

галерия: 1

Предстои напрегнат хандбален уикенд

20 Април 2018 | 14:22 | Агенция "Фокус"

Варна. Завършиха двубоите от редовния сезон при мъжете и сега предстоят първите плейофни срещи за титлата. Победителите

галерия: 1

Голяма българска делегация тръгва за Европейското по Таекуон-До ITF

20 Април 2018 | 12:10 | Агенция "Фокус"

София. 84 души наброява българската делегация, която в понеделник заминава за Европейското първенство по Таекуон-До

галерия: 1

Еди Хърн потвърди датата за Пулев – Уайт, но мачът не е сигурен

19 Април 2018 | 21:22 | Агенция "Фокус"

Лондон. Промоутърът на Дилиън Уайт - Еди Хърн потвърди, че мачът между клиента му и Кубрат Пулев в тежка категория

галерия: 1

Атлети от 15 държави пристигат за третия маратон във Варна

19 Април 2018 | 09:54 | Агенция "Фокус"

Варна. Атлети от 15 държави ще стартират във Варненския маратон тази година.

галерия: 2

Даниел Асенов-Тайсъна с нова победа в WSB сериите

15 Април 2018 | 14:37 | Агенция "Фокус"

Нюпорт. Даниел Асенов-Тайсъна постигна победа за отбора на France Fighting Roosters в 11-ата седмица от настоящия

галерия: 1

Дилиън Уайт пак отписа Пулев и се закани на Уайлдър

15 Април 2018 | 13:56 | Агенция "Фокус"

Лондон. Британецът Дилиън Уайт показа, че очевидно не мисли за евентуалния мач с Кубрат Пулев, който трябва да

галерия: 1

Божидар Симеонов победи Димитър Дановски на Държавно Първенство по Канадска Борба

15 Април 2018 | 12:53 | Агенция "Фокус"

Банско. Над 500 състезатели от цяла България премериха сили в 22-то Държавно Първенство по Канадска Борба,

галерия: 1

Днес продължават схватките на дясна ръка в Банско

15 Април 2018 | 10:17 | Агенция "Фокус"

Банско. Град Банско за пореден път посреща над 300 състезатели от цяла България на Държавно Първенство по Канадска

Катрин Тасева галерия: 1

Сребро за Тасева в Пезаро, Владинова остана седма в многобоя

15 Април 2018 | 09:42 | Агенция "Фокус"

Пезаро. Катрин Тасева спечели сребърен медал в многобоя на турнира от Световната купа по художествена гимнастика