Последни новини

Българите най-бързи в етап 6 на Balkan Offroad Rallye 2017

22 Септември 2017 | 12:47 | Агенция "Фокус"

Ивайловград. Екипажът Дончо Цанев – Зорница Тодорова спечели етапната победа в тежкия маратонски етап 6 на Balkan Offroad Rallye 2017

галерия: 1

Ново знаково отпадане беляза етап 5 на Balkan Offroad Rallye 2017

22 Септември 2017 | 11:47 | Агенция "Фокус"

Ивайловград. Смесеният гръцко-български екипаж в класа на SSV бъгитата отпадна от Balkan Offroad Rallye 2017 след катастрофа в петия етап

галерия: 1

Български претендент за титлата от Балкан Офроуд Рали отпадна след катастрофа

20 Септември 2017 | 12:11 | Агенция "Фокус"

Български претендент за титлата от Балкан Офроуд Рали отпадна след катастрофа.

галерия: 1

Българска победа в етап 3 на Balkan Offroad Rallye 2017

19 Септември 2017 | 11:28 | Агенция "Фокус"

Приморско. Дончо Цанев с бъги Suzuki спечели етапната победа в третия състезателен ден на Balkan Offroad Rallye 2017. Така, казанлъшкият пилот

галерия: 1

Мартин Чой завърши пети на Световното по мотоциклетизъм във Франция

18 Септември 2017 | 14:03 | Агенция "Фокус"

Льо Ман. По успешен начин за Мартин Чой и отбора му започна новия сезон на Световния шампионат по мотоциклетизъм за издръжливост

галерия: 2

Холадец с Тойота е лидер и след втория ден на Балкан Офроуд Рали

18 Септември 2017 | 13:37 | Агенция "Фокус"

Приморско. Холандецът Роналд Схолдерман (Toyota) спечели етап 2 на Balkan Offroad Rallye и продължава да е начело при крос-кънтри

галерия: 1

Джоузеф Нюгардън стана шампион на Индикар

18 Септември 2017 | 13:01 | Агенция "Фокус"

Сонома. Пилотът на „Пенски“ Джоузеф Нюгардън стана шампион на най-престижното американско автомобилно състезание – Индикар

галерия: 1

Трето място за Иван Влъчков във второто състезание на Нюрбургринг

18 Септември 2017 | 12:08 | Агенция "Фокус"

Нюрбург. Шампионът на България на писта в клас Туринг Иван Влъчков се класира на 3-о място във второто състезание в класа на аматьорите

галерия: 1

Люис Хамилтън спечели Гран при на Сингапур

17 Септември 2017 | 18:46 | Агенция "Фокус"

Сингапур. Люис Хамилтън извоюва седмата си победа от началото на сезона след като финишира първи в Гран При на Сингапур, 14-и кръг от световния

галерия: 1

Холандец поведе в първия ден на Balkan Offroad Rallye 2017

17 Септември 2017 | 12:18 | Агенция "Фокус"

Албена. Холандският пилот Роналд Схолдерман с Toyota поведе при крос-кънтри автомобилите в първия състезателен ден на Balkan Offroad Rallye

галерия: 1

Удар от съперник попречи на Иван Влъчков да е на подиума на Нюрбургринг

17 Септември 2017 | 12:05 | Агенция "Фокус"

Нюрбург. Шампионът на България на писта в клас Туринг Иван Влъчков бе ударен от съперник и това му отне възможността да се качи на подиума

галерия: 1

Фетел тръгва първи в Сингапур, Хамилтън пети

16 Септември 2017 | 20:46 | Агенция "Фокус"

Сингапур. Пилотът на Ферари Себастиан Фетел ще стартира първи в утрешното състезание за Гран При на Сингапур, 14-и кръг от световния

Мартин Чой галерия: 1

Мартин Чой стартира на Световното по мотоциклетизъм във Франция от 15:00 часа днес

16 Септември 2017 | 12:08 | Агенция "Фокус"

Льо Ман. Пълни трибуни и над 65 000 зрители на френската писта „Бол д Ор” ще гледат на живо единственият български пилот по време на първия кръг

галерия: 1

Над 110 машини стартират в седмото издание на международния офроуд маратон Балкан Офроуд Рали

16 Септември 2017 | 11:54 | Агенция "Фокус"

Албена. На стартовата арка в Албена ще застанат редица именити състезатели от цяла Европа, сред които и най-добрите български пилоти

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
Hurryiet: Турското правителство поиска мандат за изпращането на войски в Сирия и Ирак

22 Септември 2017 | 23:07 | Агенция "Фокус"

Анкара. Остават само няколко дни до спорния референдум за независимост на Иракски Кюрдистан и турското правителство ще поиска мандат от парламента на страната за изпращането на войски в Сирия и Ирак, след като на поредния Съвет по националната сигурност на страната беше решено да бъдат предприети мерки срещу администрацията в Ербил, пише турското издание Hurryiet. Турският па