19 Август 2018 | 13:13 | Агенция "Фокус"

Лисабон. Легендата на бразилския футбол Роберто Карлош ще бъде следващият спортен директор на Спортинг Лисабон

17 Август 2018 | 14:07 | Агенция "Фокус"

Брюксел. Нападателят на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку мисли да се откаже от националния отбор на Белгия

галерия: 1

Барселона и Реал Мадрид ще играят официални мачове в САЩ

17 Август 2018 | 12:06 | Агенция "Фокус"

Маями. Двата най-добри отбора от испанското първенство Барселона и Реал Мадрид ще играят официални мачове в

галерия: 1

Зидан гледа към "Олд Трафорд"

16 Август 2018 | 14:00 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Странно нещо е съдбата. В момента най-титулуваните треньори в света са французи. Зинедин Зидан

Христо Стоичков връчи "Златната обувка" на Лионел Меси галерия: 1

Лионел Меси отново напусна националния отбор на Аржентина

16 Август 2018 | 12:13 | Агенция "Фокус"

Барселона. Звездата на Барселона Лионел Меси отново напусна националния отбор на Аржентина. Той няма да вземе

галерия: 1

Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа

16 Август 2018 | 00:33 | Агенция "Фокус"

Талин. Атлетико Мадрид победи Реал Мадрид след равенство 2:2 в редовното време и 4:2 в продълженията

галерия: 1

Реал Мадрид и Атлетико играят продължения след равенство в редовното време за Суперкупата на Европа

15 Август 2018 | 23:56 | Агенция "Фокус"

Талин. Реал и Атлетико Мадрид завършиха наравно 2:2 в редовното време за Суперкупата на Европа в мач, игран

галерия: 1

Реал и Атлетико Мадрид с равенство 1:1 на полувремето в Талин

15 Август 2018 | 22:50 | Агенция "Фокус"

Талин. Реал и Атлетико Мадрид се оттеглиха на почивка при равенство 1:1 на полувремето в мач за Суперкупата на Европа

галерия: 1

Лука Модрич в групата на Реал за Суперкупата на Европа

15 Август 2018 | 16:07 | Агенция "Фокус"

Талин. Футболист №1 на Мондиал 2018 Лука Модрич попадна в групата на Реал Мадрид за мача за Суперкупата на Европа

галерия: 1

Суперкупата на Европа, отново остава в Испания

15 Август 2018 | 10:32 | Агенция "Фокус"

Талин. Естонската столица Талин е домакин на първият мач на Реал Мадрид без Роналдо. За трети път в последните 4 години

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
AFP: Бившият адвокат на Доналд Тръмп ще се признае за виновен по обвинение за финансови нарушения

21 Август 2018 | 23:08 | Агенция "Фокус"

Вашингтон. Бившият адвокат на Доналд Тръмп Майкъл Коен ще се признае за виновен по обвинение за финансови нарушения, включително по време на предизборната кампания за президентските избори през 2016 година , предава AFP, позовавайки се на американски медии. Развитието дойде в същия ден, когато бившият председател на кампанията на Тръмп, Пол Манафорт, се изправи за четвърти ден