Последни новини

Лаура Далмайер спечели пета титла в Хохфилцен

19 Февруари 2017 | 14:56 | Агенция "Фокус"

Хохфилцен. Лаура Далмайер стана първият състезател в историята на биатлона, който печели 5 титли в рамките на едно световно първенство.

галерия: 1

21 Февруари 2017 | 16:26 |  Газета.ру

Легендарният руски хокеист Павел Буре се е отказал от американското си гражданство.

галерия: 1

Мартин Сундби победи в класическия стил на 15 километра в Естония

19 Февруари 2017 | 17:00 | Агенция "Фокус"

Отепаа. Норвежецът Мартин Йонсруд Сундби триумфира в класическата дисциплина на 15 километра от Световната купа по ски бягане в естонския

галерия: 1

Марит Бьорген със златен медал в класическия стил на 10 км

19 Февруари 2017 | 16:51 | Агенция "Фокус"

Отепаа. Шесткратната олимпийска шампионка Марит Бьорген спечели състезанието на 10 километра класически стил в естонския зимен център

галерия: 1

България девета в щафетата по биатлон

19 Февруари 2017 | 14:04 | Агенция "Фокус"

Хохфилцен. Щафетата на България зае девето място в предпоследния старт на световното първенство по биатлон в Хохфилцен (Ав) - 4x7.5 км

галерия: 1

Резултати от НХЛ

19 Февруари 2017 | 10:25 | Агенция "Фокус"

Изиграха се осем мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

галерия: 1

Микаела Шифрин с трета поредна световна титла в слалома

18 Февруари 2017 | 16:06 | Агенция "Фокус"

Санкт Гален. Олимпийската шампионка Микаела Шифрин (САЩ) спечели трета поредна световна титла в слалома на първенството в Санкт Гален

галерия: 1

18 Февруари 2017 | 09:49 | Агенция "Фокус"

Изиграха се три мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

галерия: 1

Биатлон: Женският отбор на Германия спечели щафетата на Световното първенство в Хохфилцен

17 Февруари 2017 | 21:33 | Интерфакс

Хохфилцен. Женският отбор на Германия завоюва злато в щафетата на Световното първенство по биатлон, предаде Интерфакс.

галерия: 1

Хиршер спечели титлата в гигантския слалом на Световното, Алберт Попов е 30-и

17 Февруари 2017 | 16:26 | Агенция "Фокус"

Санкт Мориц. Българинът Алберт Попов се класира на 30-о място в гигантския слалом на Световното първенство по ски-алпийски дисциплини в Санкт Мориц

галерия: 1

България с осмо място в ски-бягането на приключващия днес Олимпийски фестивал в Ерзурум

17 Февруари 2017 | 15:57 | Агенция "Фокус"

Ерзурум. България завърши участието си на Олимпийския младежки европейски зимен фестивал в Ерзурум(Тур) с осмо място в ски-бягането.

галерия: 1

Алберт Попов 37-и в първия манш в Санкт Мориц

17 Февруари 2017 | 14:21 | Агенция "Фокус"

Санкт Мориц. Алберт Попов зае 37-о място в първия манш на гигантския слалом на Световното първенство по ски-алпийски дисциплини в Санкт Мориц (Швейцария).

Резултати от НХЛ галерия: 1

17 Февруари 2017 | 10:04 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Лия Манчева отново в Топ 10, този път в тандем с Камен Петров на Олимпийския фестивал в Ерзурум

16 Февруари 2017 | 15:09 | Агенция "Фокус"

Ерзурум. Българският смесен отбор в сноуборда се нареди на пето място на продължаващия в турския зимен център Ерзурум Европейски олимпийски

галерия: 1

България се върна в "Топ 10" за Световната купа по биатлон

16 Февруари 2017 | 12:50 | Агенция "Фокус"

Хохфилцен. Силното представяне на биатлонистите ни Красимир Анев, Владимир Илиев и отчасти Антон Синапов на световното първенство в

галерия: 1

16 Февруари 2017 | 11:32 | Агенция "Фокус"

Сан Хосе. Изиграха се четири мача от рпрограмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

галерия: 1

Лия Манчева седма в бордъркроса на Олимпийски младежки фестивал в Ерзурум

15 Февруари 2017 | 17:31 | Агенция "Фокус"

Ерзурум. Сноубордистката Лия Манчева се класира на 7-о място в бордъркроса на продължаващия в турския зимен център Ерзурум

галерия: 1

Австриец спечели състезанието от Световната купа по ски-скок в Пьончан

15 Февруари 2017 | 16:47 | Агенция "Фокус"

Пьончан. Австриецът Щефан Крафт спечели убедително състезанието от Световната купа по ски-скок в Пьончан (Република Корея). 23-годишният Крафт

галерия: 1

Монреал смени треньора си

15 Февруари 2017 | 15:35 | Агенция "Фокус"

Монреал. Отборът от НХЛ Монреал Канейдиънс уволни треньора си Мишел Териен и назначи Клод Жюлиен с надеждата, че отборът

галерия: 1

15 Февруари 2017 | 10:15 | Агенция "Фокус"

Изиграха се седем мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада