16 Февруари 2019 | 11:01 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Гаел Монфис и Данийл Медведев излизат в полуфинален двубой за втора поредна седмица в тура. Преди 7 дни двамата

галерия: 1

Стан Вавринка победи Кей Нишикори във Ротердам

17 Февруари 2019 | 12:17 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Швейцарският тенисист Стан Вавринка победи японеца Кей Нишикори в Ротердам във втория полуфинал на турнира от АТР

галерия: 1

Финал за Каратанчева в САЩ

17 Февруари 2019 | 11:17 | Агенция "Фокус"

Съпрайз. Сесил Каратанчева се класира за финала на турнира на твърди кортове в Съпрайз, Аризона, Съеднените щати, с награден

галерия: 1

Симона Халеп се класира за финала в Доха

16 Февруари 2019 | 10:47 | Агенция "Фокус"

Доха. Шампионката от 2014-та година Симона Халеп се класира за финала на турнира по тенис в катарската столица Доха

галерия: 1

Иван Пенев: Бих искал да приличам на себе си

16 Февруари 2019 | 10:25 | Агенция "Фокус"

Купа "Дейвис" галерия: 1

Компанията „Космос“ организира купа „Дейвис“, Лио Меси също е част от новия формат на турнира

15 Февруари 2019 | 17:59 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Голямата звезда на Барселона и Аржентина – Лионел Меси, е сред инвеститорите в новия формат на купа „Дейвис“,

галерия: 1

Доминик Тийм започна с победа в Буенос Айрес

15 Февруари 2019 | 14:58 | Агенция "Фокус"

Буенос Айрес. Шампионът от миналата година Доминик Тийм стартира с победа на турнира на червени кортове в Буенос Айрес,

галерия: 2

Ферер изигра последния си мач в Буенос Айрес

15 Февруари 2019 | 14:05 | Агенция "Фокус"

Буенос Айрес. Трикратният шампион Давид Ферер (Испания) пропусна два мачбола и отпадна във втория кръг на турнира на червени кортове

галерия: 1

Медведев победи Вердаско в Ротердам

14 Февруари 2019 | 18:31 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Данийл Медведев продължава да впечатлява с изявите си от началото на сезона. Руснакът се класира за четвъртфиналите

галерия: 1

Шарапова отказа участие в Индиън Уелс

14 Февруари 2019 | 14:15 | Агенция "Фокус"

Индиън Уелс. Бившата номер 1 в световната ранглиста по тенис Мария Шарапова отказа участие на силния турнир в Индиън Уелс

галерия: 1

Каратанчева стартира с успех в САЩ

14 Февруари 2019 | 13:42 | Агенция "Фокус"

Съпрайз. Сесил Каратанчева се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Съпрайз, Аризона,Съединените щати

галерия: 1

Циципас отпадна още на старта в Ротердам

14 Февруари 2019 | 09:26 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Стефанос Циципас отпадна още в първия кръг на тенис турнира от категория АТР 500 в Ротердам. Гъръкът

галерия: 1

Свитолина победи Остапенко и се класира на 1/4-финал в Доха

13 Февруари 2019 | 17:52 | Агенция "Фокус"

Доха. Елина Свитолина се класира за четвъртфиналите на турнира в Доха, след като постигна чист успех с 6:4, 6:4 над Йелена

галерия: 1

Плишкова се оттегли от турнира в Доха, замести я сестра й

13 Февруари 2019 | 17:20 | Агенция "Фокус"

Доха. Каролина Плишкова се отказа от участие на турнира в Доха. Чехкинята се е разболяла и няма да може да играе в турнира

галерия: 1

Хачанов загуби от № 211 в първия си мач в Ротердам

13 Февруари 2019 | 13:58 | Агенция "Фокус"

Ротердам. Слабата форма на Карен Хачанов след Australian Open продължава. След като отпадна в първия си мач в София като

галерия: 1

Димитър Кузманов приключи участието си в Банкок

13 Февруари 2019 | 12:00 | Агенция "Фокус"

Банкок. Димитър Кузманов отпадна на втория кръг от сериите "Чалънджър" в тайландската столица Банкок. Втората ракета

галерия: 1

Пьотр Нестеров: Обичай това, което правиш

13 Февруари 2019 | 10:50 | Агенция "Фокус"

София. Националните отбори на България за момчета и момичета до 12 г. и за юноши до 16 г. постигнаха огромен успех,

галерия: 1

Пабло Куевас се класира за осминафиналите в Буенос Айрес

13 Февруари 2019 | 10:47 | Агенция "Фокус"

Буенос Айрес. Пабло Куевас се класира за осминафиналите на турнира в аржентинската столица Буенос Айрес. Представителят

Снимки на деня
Себастиан Льоб Стефан Петерханзел Валтери Ботас
Видео на деня
григор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаасгригор димитров, роджър федерер и томи хаас димитров, федерер, хаас
„Независимая Газета“: Русия, Иран и Турция възнамеряват да прочистят Идлиб

18 Февруари 2019 | 02:01 | Агенция "Фокус"

Мюнхен. Мюнхенската конференция за сигурност значително разясни положението около Сирия. От изявленията на руския външен министър Сергей Лавров следва, че Москва и нейните партньори (Иран и Турция) подготвят военна операция в Идлиб. И вероятно САЩ и техните коалиционни съюзници сами ще създадат буферна зона в Сирия, за да продължат да контролират териториите на изток от Ефрат, пише