Георги Дерменджиев: Догодина ще бъдем още по-зрели

26 Ноември 2014 | 23:52 | Агенция "Фокус"

София. Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев коментира равенството 2:2 срещу Ливърпул в група "В" на Шампионската лига

Даниел Абало на върха на атаката за Лудогорец, съставите на двата отбора

26 Ноември 2014 | 21:10 | Агенция "Фокус"

София. Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев предприе изненадващ ход, залагайки на Даниел Абало

Зенит победи Бенфика с 1:0, става втори в групата

26 Ноември 2014 | 20:58 | Агенция "Фокус"

Санкт Петербург. На стадион „Петровски“ Зенит победи Бенфика с 1:0 и със седем точки се изкачи на второ място в група „С“.

Футбол / Шампионска лига

Ливърпул води на Лудогорец с 2:1 на полувремето

26 Ноември 2014 | 22:31 | Агенция "Фокус"

София. На стадион „Васил Левски“ Ливърпул води с 2:1на полувремето срещу Лудогорец, в мач от петия кръг на груповата фаза в Шампионска лига.
Шампионска лига

Резултати от полувремената на седем мача от ШЛ

26 Ноември 2014 | 22:36 | Агенция "Фокус"

Резултати от полувремената на седем мача от петия кръг Шампионска лига:
Владислав Стоянов

Владислав Стоянов: Криза в Ливърпул?! В България...

26 Ноември 2014 | 08:47 | Агенция "Фокус"

Владислав Стоянов се превърна в неизменна част от стартовата единайсеторка на Лудогорец след трансфера си в отбора през зимата на 2013 година. Вратарят първо спечели довери...

Лудогорец спечели четири точки в Европейските ...

27 Ноември 2014 | 00:00 | Агенция "Фокус"

На стадион „Васил Левски“ Лудогорец завърши наравно срещу Ливърпул 2:2, в мач от петия кръг на груповата фаза в Шампионска лига. Двубоят от Група "B" на Шампионската лига беше посетен