Черно море победи Берое с 1:0 в мач от „А“ група

6 Май 2016 | 17:20 | Агенция "Фокус"

Варна. Черно море победи Берое с 1:0 в мач от 32-ия кръг на „А“ група. Голът за домакините отбеляза Георги Илиев в 21-ата минута

Финалът за Купата на България Монтана - ЦСКА ще бъде най-посетеният мач в България през новия век

6 Май 2016 | 15:36 | Агенция "Фокус"

София. Финалът за Купата на България Монтана - ЦСКА ще се превърне в най-посетения двубой между родни отбори през новия век.

Анди Мъри се класира за полуфинал в Мадрид

6 Май 2016 | 14:37 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Световният №2 при тенисистите Анди Мъри от Великобритания се класира за полуфиналите на турнира от сериите „Мастърс“ в Мадрид

левски

Волейбол / Други

Волейболистките на Левски се класираха на финал за Купата на България

6 Май 2016 | 16:35 | Агенция "Фокус"

Бургас. Женският отбор на Левски (София) се класира на финал за Купата на България, след като победи с 3:0 (18, 20, 18) гейма вечния съперник

Зимни спортове / Хокей на лед

Яромир Ягър ще играе поне още един сезон в НХЛ

6 Май 2016 | 16:13 | Агенция "Фокус"

Флорида. Яромир Ягър подписа нов, едногодишен договор с американския хокеен тим Флорида. 44-годишният чешки ветеран

Мениджърът на Лестър Клаудио Раниери: ...

6 Май 2016 | 10:48 | Меридиан мач

Очаквано, мениджърът на Лестър Клаудио Раниери пристигна широко усмихнат на традиционната си пресконференция в четвъртък. Домакините се бяха погрижили за доброто настроение...

Ливърпул срещу Севиля във финала на Лига Европа

6 Май 2016 | 00:29 | Агенция "Фокус"

Отборите на Ливърпул и Севиля ще играят във финала на турнира Лига Европа. На полуфиналите на състезанието Ливърпул отстрани Виляреал с...