18 Ноември 2017 | 14:59 | Агенция "Фокус"

Истанбул. Българската легенда във вдигането на тежести Наим Сюлейманоглу не успя да се пребори за живота си, съобщава Anadolu Agency

18 Ноември 2017 | 14:22 | Агенция "Фокус"

Рим. Футболната общественост в Италия упражнява все по-сериозен натиск върху президента на местната федерация Карло Тавекио и настоява той да подаде

ЦСКА и Ботев Пд в най-успешна серия

18 Ноември 2017 | 12:42 | Агенция "Фокус"

София. Двата отбора с най-успешна серия - ЦСКА и Ботев, излизат днес от 15:00 часа на стадион „Българска армия“. Домакините вече 13 двубоя

Футбол / България

Роси зачеркна Пиргов, реже го за договор

18 Ноември 2017 | 13:10 | Агенция "Фокус"

София. Защитникът на Левски Димитър Пиргов предизвика разнобой на „Герена", пише „Меридиан Мач". Контрактът на бранителя изтича в края

Футбол / Германия

Обамеянг бесен след изваждането му от състава на Борусия Дортмунд

18 Ноември 2017 | 14:09 | Агенция "Фокус"

Дортмунд. Нападателят Пиер-Емерик Обамеянг изрази разочарованието си от наказанието, наложено му от Борусия Дортмунд

Роджър Федерер: На Григор му отива да бъде в елита

16 Ноември 2017 | 12:32 | Sky Sports

Трябва да се отпусне психически, за да се задържи в "Топ 10", съветва Маестрото. Федерер постигна 54-а победа в 66-ия си мач в заключителния турнир на АТР и преодоля груповата фа...

Лудогорец е лидер без загуба в групата ...

3 Ноември 2017 | 13:58 | Агенция "Фокус"

Лудогорец завърши наравно 1:1 като домакин на португалския Брага и остава лидер в групата без загуба. Резултатът откри Марселиньо в 68-ата минута, но Франсерджио изравни 7минути преди...