Антонио Конте: Имам пълно доверие в играчите

24 Април 2014 | 11:33 | Агенция "Фокус"

Лисабон. Наставникът на Ювентус Антонио Конте заяви преди двубоя с Бенфика от Лига Европа, че вярва в играчите си

Кристиано Роналдо: Осигурихме си добро предимство преди реванша

24 Април 2014 | 07:31 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Кристиано Роналдо коментира победата на своя Реал (Мадрид) с 1:0 над Байерн в Шампионската лига

Хосеп Гуардиола: Няма как да печелим всеки двубой, оптимист съм преди реванша

24 Април 2014 | 07:09 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Треньорът на Байерн Хосеп Гуардиола поздрави Реал (Мадрид) за победата над неговия тим

Антонио Конте
кристиано Роналдо
Гуардиола: Трябва да поправим малките си грешки
Аршинкова отстъпи на финала на двойки

Тенис / Други

Петя Аршинкова се класира на четвъртфинал на турнира за юноши и девойки в Хас...

24 Април 2014 | 10:40 | Агенция "Фокус"

Хасково. Петя Аршинкова записа втора победа на международния турнир за юноши и девойки до 18 години в Хасково
Елица Костова на полуфинал след трета поредна победа в Ню Браунфелс

Елица Костова се класира за втория кръг на турнира в Съединените щати

24 Април 2014 | 11:44 | Агенция "Фокус"

Шарлътсвил. Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Шарлътсвил, Съединените щати
Тони Силва

Тони Силва: Тепърва предстои да пок...

24 Април 2014 | 11:18 | Агенция "Фокус"

Португалското крило на ЦСКА Тони Силва говори за дербитата с Левски и разказа любопитни подробности от миналото си. Той сподели кои са основните цели в професионалната му кариера. Тони отд...
Шампионска лига

Реал Мадрид само с гол аванс преди реван...

24 Април 2014 | 09:47 | Агенция "Фокус"

Реал Мадрид победи Байерн Мюнхен с 1:0 в първия полуфинален мач от Шампионска лига. Голът отбеляза Карим Бензема в 19-ата минута