Последни новини

Манчестър Сити победи Нюкасъл с 3:1

20 Януари 2018 | 21:24 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Манчестър Сити победи Нюкасъл с 3:1 в мач от 24-ия кръг на Висшата английска лига. И трите гола за домакините отбеляза Серхио Агуеро

галерия: 1

Далмайер триумфира в Антхолц

20 Януари 2018 | 20:28 | Агенция "Фокус"

Антхолц. Седемкратната световна шампионка Лаура Далмайер (Германия) спечели преследването на 10 километра от Световната купа по биатлон

галерия: 1

Байер Леверкузен победи Хофенхайм с 4:1 в мач от Бундеслигата

20 Януари 2018 | 20:19 | Агенция "Фокус"

Леверкузен. Байер Леверкузен се изкачи на второ място в Бундеслига, след победа като гост над Хофенхайм с 4:1 в мач от 19-тия кръг на първенството на Германия

галерия: 1

След Мугуруса Су-Уей Хсие отстрани и Радванска

20 Януари 2018 | 16:33 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. № 88 в световната ранглиста при жените Су-Уей Хсие от Тайпе, която отстрани Гарбине Мугуруса, преодоля и Агнешка Радванска в третия кръг

галерия: 1

Линдзи Вон приближава рекорда на Стенмарк

20 Януари 2018 | 16:25 | Агенция "Фокус"

Кортина д`Ампецо. Американката Линдзи Вон постигна 79-а победа в кариерата си, след като триумфира в спускането в Кортина д'Ампецо (Италия)

галерия: 1

Майкъл Карик прекратява кариерата си

20 Януари 2018 | 16:12 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Майкъл Карик ще прекрати кариерата си след края на сезона и ще се присъедини към треньорския екип на Манчестър Юнайтед, обяви Жозе Моуриньо

галерия: 1

Програма на Australian Open за неделя

20 Януари 2018 | 14:59 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Програма на Australian Open за неделя:

галерия: 1

Australian Open – резултати от събота

20 Януари 2018 | 14:55 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Australian Open – резултати от събота:

галерия: 1

Федерер отново победи Гаске, продължава срещу унгарец

20 Януари 2018 | 14:36 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Роджър Федерер записа 17-а победа от 19 мача срещу Ришар Гаске и продължава без загубен сет защитата на титлата си на Australian Open

галерия: 1

Бердих победи Дел Потро в три сета и записа рекорд за тенисист от Чехия

20 Януари 2018 | 14:20 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Томаш Бердих постигна чист успех с 3:0 сета срещу Хуан Мартин Дел Потро, в отделните части 6:3, 6:3, 6:2, в третия кръг на Откритото първенство на Австралия

галерия: 1

Горецка официално премина в Байерн

20 Януари 2018 | 13:51 | Агенция "Фокус"

Мюнхен. 22-годишният халф Леон Горецка вече е играч на Байерн Мюнхен. Той премина медицински прегледи, а договорът му ще бъде до 2022 година

галерия: 1

Асенсио вдигна Реал след тройния нокдаун

20 Януари 2018 | 13:49 | Агенция "Фокус"

Леганес. Реал Мадрид сложи край серията си от три мача без победа в Ла Лига с измъчен успех с 1:0 като гост на Леганес за Купата на Испания

галерия: 1

Милан обмисля трансфер на капитана Бонучи в Сити

20 Януари 2018 | 13:42 | Агенция "Фокус"

Милано. Капитанът на Милан Леонардо Бонучи може да бъде продаден на Манчестър Сити, гръмна „Гадзета дело спорт". „Гражданите" искаха да вземат италианския

галерия: 1

Джокович с убедителна победа над Винолас в Мелбърн

20 Януари 2018 | 13:05 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Новак Джокович се класира за осминафиналите на Открития шампионат по тенис на Австралия. Това стана факт, след като сърбинът надви с 3:0 сета

галерия: 1

Шарапова отпадна от Australian Open, Кербер продължава годината без загуба

20 Януари 2018 | 12:46 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Анджелик Кербер победи Мария Шарапова с 6:1, 6:3 в третия кръг на Откритото първенство на Австралия и продължава без загуба през новия сезон

Бертран Траоре галерия: 1

Дисциплинарната комисия на ФИФА разследва Челси

20 Януари 2018 | 12:16 | Агенция "Фокус"

Цюрих. Челси може да последва съдбата на грандовете в Испания Барселона, Реал Мадрид и Атлетико и също да бъде наказан от ФИФА с лишаване от право

НБА галерия: 1

Резултати от НБА

20 Януари 2018 | 11:53 | Агенция "Фокус"

Торонто. Изиграха се седем мача от програмата на редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада

галерия: 3

Хьон Чун победи Саша Зверев след пет сета в Мелбърн

20 Януари 2018 | 11:16 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Хьон Чун постигна първа победа над тенисист от „Топ 10“ в кариерата си, като елиминира световния № 4 Александър Зверев с 5:7, 7:6(3), 2:6, 6:3, 6:0

галерия: 2

Екипажът на Пежо Санц и Круз са лидери преди последния етап на Рали Дакар

20 Януари 2018 | 10:31 | Агенция "Фокус"

Сан Хуан/Кордоба. Лидерите Карлос Сайнц и Лукас Круз с Пежо за пореден път контролираха внимателно своята преднина пред конкуренцията и завърши шести

галерия: 1

Резултати от НХЛ

20 Януари 2018 | 10:00 | Агенция "Фокус"

Анахайм. Изиграха се три мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада

галерия: 1

Кириос се отказа от турнира на двойки в Мелбърн

20 Януари 2018 | 09:34 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Първата ракета на домакините Ник Кирьос очаквано реши да се оттегли от турнира на двойки на Australian Open, за да може да запази силите си

галерия: 1

Вожняцки победи Бертенс и ще играе на осминафинал

19 Януари 2018 | 15:49 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Поставената под №2 Каролине Возняцки достигна четвъртия кръг на Откритото първенство на Австралия след успех над холандката Кики Бертенс с 6:4, 6:3

галерия: 1

Контавeйт достигна първия си осминафинал в Мелбърн след победа над Остапенко

19 Януари 2018 | 15:37 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Анет Контавейт за първи път в кариерата си се класира за осминафинал на Откритото първенство на Австралия. 33-ата в световната ранглиста естонка

галерия: 1

Челси пак ще се пробва за Йоренте

19 Януари 2018 | 14:36 | Агенция "Фокус"

Лондон. В Челси отново ще направят опит да привлекат Фернандо Йоренте, твърди „Индипендънт". Мениджърът на Челси Антонио Конте искаше футболиста още през лятото

галерия: 1

Конте атакува ВАР след драма с дузпи

19 Януари 2018 | 14:18 | Агенция "Фокус"

Лондон. Мениджърът на Чел си Антонио Конте избухна гневно срещу новата система за видео повторения (ВАР) заради „огромната грешка", по думите му

галерия: 1

Надал спечели с три бързи сета срещу Джумхур

19 Януари 2018 | 14:09 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Водачът в световната ранглиста Рафаел Надал се класира с лекота за осминафиналите на Australian Open. Испанецът победи с категоричното 6:1, 6:3, 6:1

галерия: 1

Кайл Едмънд на първи осминафинал в турнир от Шлема

19 Януари 2018 | 14:01 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Кайл Едмънд се класира за осминафиналите на Откритото първенство на Австралия, след като се справи с Николоз Басилашвили с 3:2 сета, в отделните части

галерия: 2

Ник Кириос е съперникът на Димитров на осминафиналите в Мелбърн

19 Януари 2018 | 13:46 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Ник Кириос победи Жо-Вилфрид Цонга с 3:1 сета и ще играе срещу Григор Димитров на осминафиналите в Мелбърн. И трите сета за австралиеца

галерия: 1

Освиркаха Неймар на „Парк де Пренс"

19 Януари 2018 | 13:05 | Агенция "Фокус"

Париж. ПСЖ разгроми Дижон с 8:0, с което постигна най-голямата си домакинска победа в Лига 1 в своята история. Мачът обаче остана в сянката на поредните

галерия: 1

Програма на Australian Open за събота

19 Януари 2018 | 11:57 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Свитолина спря сензацията Костюк

19 Януари 2018 | 11:43 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Елина Свитолина сложи край на сензацията на 15-годишната Марта Костюк, в мач между сънароднички в Откритото първенство на Австралия

галерия: 1

Насер Ал спечели 12-ия етап на Дакар, два екипа на Пежо са лидери в общото класиране

19 Януари 2018 | 10:48 | Агенция "Фокус"

Чилекито/Сан Хуан. Най-дългият етап в ралито от 522 километра бе спечелен от Насер Ал Атиях с Тойота. Две минути след него финишира пежото на

19 Януари 2018 | 10:00 | Агенция "Фокус"

Портланд. Изиграха се четири мача от програмата на редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада

галерия: 1

Алина Загитова е лидер след кратката програма на европейското в Москва

18 Януари 2018 | 21:51 | Агенция "Фокус"

Москва. Рускинята Алина Загитова поведе след кратката програма на европейското първенство по фигурно пързаляне в Москва. 15-годишната Загитова

галерия: 1

Кафу забърка скандал в Бордо

18 Януари 2018 | 16:08 | Агенция "Фокус"

Бордо. Бившият халф на Лудогорец Джонатан Кафу си навлече сериозни неприятности. Освен него са загазили и други двама негови бразилски

галерия: 1

Видеосистема зачете гол на Лестър

18 Януари 2018 | 16:00 | Агенция "Фокус"

Лестър. Лестър очаквано спечели преиграването с флийтууд на "Кинг Пауър" с 2:0 и си уреди сблъсък в четвъртия кръг на ФА къп с третодивизионния Питърбро

галерия: 1

Федерер победи Щруф в три сета в Мелбърн

18 Януари 2018 | 15:27 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Шампионът от Откритото първенство на Австралия Роджър Федерер спечели втора трисетова победа в Мелбърн. На централния корт "Род Лейвър Арина" той

галерия: 1

Australian Open – резултати от четвъртия ден

18 Януари 2018 | 14:48 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Australian Open – резултати от четвъртия ден:

Лии Чарнли и Майк Ашли галерия: 1

Продажбата на Нюкасъл пропадна, работата на Бенитес под въпрос

18 Януари 2018 | 14:20 | Агенция "Фокус"

Нюкасъл. Дългоочакваната от феновете на Нюкасъл сделка за продажбата на клуба пропадна, съобщават медиите в Англия. Разговорите между собственика на клуба Майк Ашли

галерия: 1

Бащата на Обамеянг вече е в Лондон

18 Януари 2018 | 14:15 | Агенция "Фокус"

Лондон. Бащата и агент на Пиер-Емерик Обамеянг вече е в Лондон, тръбят медиите в Германия. "Билд" пише, че трансферът на габонеца в Арсенал е въпрос на дни

галерия: 1

Вавринка взе само седем гейма в мач срещу американец, 97-и в света

18 Януари 2018 | 13:59 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Шампионът от 2014 година Стан Вавринка приключи участието си в Откритото първенство на Австралия. Деветият поставен швейцарец

галерия: 1

Александър Зверев победи сънародник в Мелбърн

18 Януари 2018 | 13:36 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Четвъртият поставен в схемата на Откритото първенство на Австралия Александър Зверев загуби сет, но продължава напред.

галерия: 1

Халеп с протоколна победа срещу Бушар

18 Януари 2018 | 13:18 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Световната №1 Симона Халеп постигна лесна победа във втория кръг в Мелбърн, давайки само 4 гейма на Южени Бушар за крайното 6:2, 6:2

18 Януари 2018 | 11:53 | Агенция "Фокус"

Шарлът. Изиграха се десет мача от програмата на редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада

галерия: 1

18 Януари 2018 | 11:44 | Агенция "Фокус"

Анахайм. Изиграха се два мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада

галерия: 1

Програма на Australian Open за петък

18 Януари 2018 | 11:27 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Дел Потро победи Хачанов, Сам Куери изненадващо отпадна

18 Януари 2018 | 11:19 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Хуан Мартин дел Потро се справи с жегата, умората и Карен Хачанов, за да продължи към трети кръг на Australian Open

галерия: 1

Давид Гофен приключи участието си в Мелбърн след загуба от Бенето

18 Януари 2018 | 11:15 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Един от фаворитите в схемата при мъжете Давид Гофен изненадващо загуби с 1:3 сета от ветерана Жулиен Бенето, в отделните части 6:1, 6:7 (5), 1:6, 6:7 (4)

галерия: 2

Бринке с Тойота спечели 11-ия етап на Дакар, следват трите екипажа на Пежо

18 Януари 2018 | 10:38 | Агенция "Фокус"

Белен/Чилекито. Холандско-френският екипаж Беранард Тен Бринке и Мишел Перин спечели 11-ия етап на Рали Дакар, а с изоставане от четири минути финишираха трите

галерия: 2

Джокович победи Монфис с 3:1 сета на "Род Лейвър Арина"

18 Януари 2018 | 10:10 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Носителят на 6 титли от Australian Open Новак Джокович загуби сет, но продължава в третия кръг на турнира от Големия шлем. На "Род Лейвър Арина"

галерия: 1

Мугуруса и Конта приключиха участието си в Мелбърн

18 Януари 2018 | 09:30 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Гарбине Мугуруса неочаквано загуби от тайванката Сие Су-Уей с 6:7(1), 4:6. Така испанката вече няма шансове да оглави отново световната ранглиста

галерия: 2

Шарапова продължава срещу Кербер в Мелбърн

18 Януари 2018 | 09:10 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Шампионката от 2008 година Мария Шарапова преодоля втория кръг на Australian Open, след победа над 14-ата в схемата Анастасия Севастова от Латвия

галерия: 1

Джокович, Федерер и Шарапова в четвъртък - програма

17 Януари 2018 | 19:57 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Шампионката от 2008 г. на Australian Open Мария Шарапова открива програмата на централния корт в Мелбърн в четвъртък, а после

галерия: 1

Australian Open – резултати от сряда

17 Януари 2018 | 19:37 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Australian Open – резултати от сряда:

галерия: 1

Арсенал и Манчестър Юнайтед се споразумяха за Санчес

17 Януари 2018 | 19:06 | Агенция "Фокус"

Лондон. В следващите дни Манчестър Юнайтед и Арсенал ще обявят трансфера на Алексис Санчес, съобщи Sky Sports. Според авторитетната британска

галерия: 1

Остапенко, Корне и Свитолина се класираха за трети кръг, Бенчич отпадна

17 Януари 2018 | 17:28 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Шампионката от „Ролан Гарос“ Елена Остапенко от Латвия се класира за третия кръг на Откритото първенство на Австралия. Остапенко победи

галерия: 1

Роналдо: Неуважително е Меси да печели повече от мен

17 Януари 2018 | 15:42 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Суперзвездата на Реал М Кристиано Роналдо настоява за нов договор с подобрени финансови условия. След като онзи ден AS написа,

галерия: 1

Масчерано официално напуска Барселона след мача за Купата срещу Еспаньол

17 Януари 2018 | 15:32 | Агенция "Фокус"

Барселона. Хавиер Масчерано ще остане в Барселона още 10 дни, въпреки че трансферът му в китайския Хабей Форчън да е 100% сигурен. Очаква се официалното

галерия: 1

Кириос победи Троицки, предстои мач с Цонга

17 Януари 2018 | 15:08 | Агенция "Фокус"

галерия: 2

Петерханзел постигна нова етапна победа на Дакар за Пежо и се изкачи до втората позиция след Сайнц

17 Януари 2018 | 14:50 | Агенция "Фокус"

Салта/Белен. След анулирането на вчерашния етап, състезателната част на рали Дакар продължи в Аржентина с 372-километров специален етап от Салта до Белен

галерия: 1

Обявени са претендентите за световните спортни награди "Лауреус"

17 Януари 2018 | 13:38 | Агенция "Фокус"

Монако. Португалският футболист Кристияно Роналдо, британският пилот от Формула 1 Люис Хамилтън и състезателят по колоездене Крис Фрум са претендентите

Жозе Моуриньо галерия: 1

Жозе Моуриньо ще подпише нов договор с Манчестър Юнайтед

17 Януари 2018 | 13:32 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо ще подпише нов договор с отбора, разкри британското издание “The Telegraph”. Според неговата

галерия: 1

Бившата номер едно Каролин Вожняцки се спаси от отпадане на Откритото първенство на Австралия след обрат

17 Януари 2018 | 13:28 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Бившата номер едно в женския тенис Каролин Вожняцки реализира рядък обрат срещу Яна Фет и я победи с 2:1 сета (3:6, 6:2, 7:5), в мач от втория кръг

галерия: 1

Надал записа втора трисетова победа в Мелбърн

17 Януари 2018 | 12:00 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Световният №1 Рафаел Надал във втори пореден турнир от Големия шлем игра срещу Леонардо Майер, но за разлика от US Open, където загуби сет

галерия: 1

17 Януари 2018 | 11:13 | Агенция "Фокус"

Нешвил. Изиграха се шест мача от програмата на редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада

галерия: 1

Челси остава без двама ключови играчи за мача срещу Норич

17 Януари 2018 | 10:51 | Агенция "Фокус"

Лондон. В преиграването на мача от четвърти кръг на ФА Къп отборът на Челси ще излезе срещу Норич без Сеск Фабрегас и Гари Кейхил. Мениджърът на тима

галерия: 1

Малолетна украинска сензация се класира за третия кръг на Откритото първенство на Австралия

17 Януари 2018 | 10:17 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. 15-годишната украинка Марта Костюк се класира за третия кръг на Откритото първенство на Австралия след победата си над представителката

17 Януари 2018 | 10:15 | Агенция "Фокус"

галерия: 1

Носителят на Златната топка Роналдиньо се отказа от футбола

17 Януари 2018 | 10:03 | Агенция "Фокус"

Рио де Жанейро. Бразилският плеймейкър Роналдиньо прекрати кариерата си, съобщи неговият брат и личен агент Роберто де Азис. По случай отказването

галерия: 1

Чилич без проблеми срещу Жоао Соуса, Цонга продължава след пет сета с Шаповалов

17 Януари 2018 | 09:49 | Агенция "Фокус"

Мелбърн. Марин Чилич се класира за третия кръг на Australian Open след победа над Жоао Соуса в три сета - 6:1, 7:5, 6:2. Хърватинът бе категоричен в

галерия: 3

Четвърта двойна победа за Пежо в осмия етап на Рали Дакар

15 Януари 2018 | 12:48 | Агенция "Фокус"

Уюни/Тупица. Два екипа на „Пежо Тотал“ заеха първите две места в осмия маратонски етап на тазгодишното рали Дакар

галерия: 1

Ливърпул нанесе първа загуба на Манчестър Сити

14 Януари 2018 | 20:53 | Агенция "Фокус"

Ливърпул. Ливърпул победи с 4:3 Манчестър Сити в „мача на годината“, както беше определен преди началото си в дербито от 23-ия кръг. Очакванията се оправдаха

галерия: 1

Ралф Рангник: Ливърпул можеше да вземе Кейта още сега

14 Януари 2018 | 19:33 | Агенция "Фокус"

Лайпциг. Спортният директор на РазенБалшпорт (Лайпциг) Ралф Рангник обяви, че Наби Кейта е можел да премине в Ливърпул още сега, но англичаните не са

Арда Туран галерия: 1

Арда Туран под наем в Истанбул Башакшехир

14 Януари 2018 | 13:55 | Агенция "Фокус"

Истанбул. Очакваната раздяла между Барселона и Арда Туран вече е факт. Испанският клуб обяви официално, че турският футболист се завръща в родината си

галерия: 1

Йери Мина излезе бос на „Ноу Камп"

14 Януари 2018 | 13:51 | Агенция "Фокус"

Барселона. Новото попълнение на Барселона Йери Мина бе официално представен. При презентация-та си колумбиецът обяви, че ще стои здраво стъпил на земята

галерия: 1

Юрген Клоп: Трябва да си отмъстим

14 Януари 2018 | 13:25 | Агенция "Фокус"

Ливърпул. Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че все още си спомня първия мач през сезона със Сити, когато неговите възпитаници бяха разбити през октомври

галерия: 1

Арсен Венгер: Оставам до 2019-а

14 Януари 2018 | 13:22 | Агенция "Фокус"

Лондон. Въпреки слабите резултати в последните години мениджърът на Арсенал Арсен Венгер възнамерява да изпълни договора си, който изтича през 2019 година

галерия: 1

Манчестър Юнайтед вдига заплатата на Де Хеа

14 Януари 2018 | 13:16 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Манчестър Юнайтед планира на всяка цена да запази в състава си 27-годишния вратар Давид де Хеа, който не за първи път попада в полезрението

галерия: 1

Манчестър Юнайтед планира оферта за Алексис Санчес

14 Януари 2018 | 12:49 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Манчестър Юнайтед планира да привлече звездата на Арсенал Алексис Санчес, пише Independent. Чилиецът е с изтичащ контракт и Юнайтед

Наби Кейта галерия: 1

Рангник: Кейта ще доиграе сезона при нас

14 Януари 2018 | 12:37 | Агенция "Фокус"

Лайпциг. Спортният директор на РБ Лайпциг Ралф Рангник заяви, че полузащитникът Наби Кейта ще доигра сезона в тима, след което ще се присъедини

галерия: 2

Реал дава 500 милиона за Неймар

14 Януари 2018 | 12:01 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Реал Мадрид е готов да плати космическата сума от 500 милиона евро, за да си позволи услугите на Неймар, пише Le 10 Sport

галерия: 3

Карлос Сайнц спечели етап 7 в рали Дакар и поема лидерството за Пежо

14 Януари 2018 | 11:20 | Агенция "Фокус"

Ла Пас/Уюни. След почивния ден в Ла Пас, екипажите поеха по пътя на едно от най-големите предизвикателства в цялото рали Дакар - първата 425 километрова

Гарет Бейл галерия: 1

Реал предлага Бейл, иска Салах от Ливърпул

14 Януари 2018 | 10:59 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Реал Мадрид е готов да обмени Гарет Бейл за Мохамед Салах, съобщава Don Balon. Кралският клуб се намира в криза и макар треньорът Зинедин Зидан

галерия: 1

Испански съд ще разпитва Неймар за измама по трансфера му в Барселона

14 Януари 2018 | 10:57 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Неймар ще застане пред испански съд заради обвинения в измама, пише "Ел Паис". Бразилският футболист на Пари Сен Жермен ще трябва да изясни

галерия: 2

Виляреал победи като гост Реал Мадрид с 1:0 в мач от Примера дивисион

14 Януари 2018 | 10:50 | Агенция "Фокус"

Мадрид. Реал Мадрид записа първа загуба през календарната година, след като изненадващо отстъпи пред Виляреал с 0:1 на своя „Сантяго Бернабеу”

галерия: 1

Лайпциг победи Шалке с 3:1 в мач от Бундеслигата

14 Януари 2018 | 10:47 | Агенция "Фокус"

Лайпциг. Отборът на РазенБалшпорт Лайпциг победи с 3:1 като домакин Шалке 04 в мач от 18-ия кръг на Бундеслигата. Домакините спечелиха на „Ред Бул Арена“