Свързани материали

галерия: 1

Станаха известни всички участници в четвъртфинала на Лига Европа

17 Март 2017 | 03:39 | Агенция "Фокус"

Станаха известни всички участници в четвъртфинала на международния футболен турнир Лига Европа - испанският отбор Селта, английският Манчестър Юнайтед, белгийските Генк и Андерлехт, турският Бешикташ, гермаският Шалке, нидерландският Аякс и френският Лион. Жребият за четвъртфинала ще бъде проведен на 17 март в Швейцария.

Аякс отстрани Фейенорд за Купата след победа с 3:1 галерия: 1

Аякс победи Копенхаген с 2:0

17 Март 2017 | 00:05 | Агенция "Фокус"

Нидерландският футболен клуб Аякс победи Копенхаген с 2:0. Срещата между тях беше проведена като част от международния футболен турнир Лига Европа. Точни попадения за Аякс направиха Бертран Траоре в 23-та минута и Каспер Долберг в рамките на трите минути добавено време след първото полувреме.

галерия: 1

Бешикташ победи Олимпиакос с 4:1

16 Март 2017 | 22:07 | Агенция "Фокус"

Турският футболен отбор Бешикташ победи като домакин гръцкия Олимпиакос с 4:1. Мачът между тях беше проведен в рамките на международния футболен турнир Лига Европа.